Самоізоляція Президента в Омані чи на Мальдівах!!??

20 червня 2020, 10:32
Власник сторінки
0
230
Самоізоляція Президента в Омані чи на Мальдівах!!??

Цікаво дізнатись де насправді перебуває Президент

#InfoMaidan

Вже майже тиждень, як Президент Зеленський не з'являється на публіці. Офіційно було об'явлено, що через хворобу дружини він пішов на самоізоляцію. Вона також не робила вже тиждень жодних фото чи відео.

Є #інсайд з Офісу Президента України щодо цього. Кажуть, що Президент з дружиною просто поїхали відпочивати. Для всіх вони хворі на коронавірус та на самоізоляції. Так просто вирішили питання для суспільства з відпусткою.

Якщо це так, то це пояснює чому нема жодної реакції від Президента на акції, які проходили днями під будівлею Офісу Президента України.

Зеленський навіть не зустрів українських моряків, які декілька років були в неволі в Лівії і нарешті повернулись додому.

Цілком можливо, що скоро ми можемо побачити фото чи відео за участю Володимира Зеленського, як це було в Омані. А поки що нема жодного фото чи відео, які б підтвердили, що Президент України дійсно в Україні, дійсно на самоізоляції і працює на своєму робочому місці.
#ДумайтеСамостійно

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,президент,блоггер,блог,Моря,отдых,моряки,украинцы,блоги,моря и океаны,Блогосфера,микроблоггинг,блогер,блоггеры,турция отдых отпуск,моряк,Динамо Киев,Президент Украины,видеоблог,Київ,отдых в деревне,блог-платформа,Владимир Зеленский,Україна,блогери,украинские моряки,новое в блогах,политики в блогах,фейковый блог,летний отдых за границей,блог личности,активный отдых,видео блог,летний отдых,отдых с детьми,экстремальный отдых,отдых в Крыму,Зеленский скандал,Володимир Зеленський,Елена Зеленская
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.