ДБР про «порохоботів»

11 червня 2020, 17:38
Власник сторінки
0
53
ДБР про «порохоботів»

Правоохоронний орган, що порушує закон

#InfoMaidan
На офіційному сайті та ютуб каналі Державного Бюро Розслідувань був використаний термін "порохоботи", що є дискримінацією, порушенням рівноправ'я та розпалюванням ворожнечі за політичними поглядами, що є порушенням статті 161 КК України.

Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, ПОЛІТИЧНИХ, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками -

караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені СЛУЖБОВОЮ ОСОБОЮ, -

караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені ОРГАНІЗОВАНОЮ ГРУПОЮ ОСІБ або спричинили тяжкі наслідки, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

P.S. Якщо офіційний державний орган дозволяє собі називати прихильників одного з політиків назвою, пов'язаною з його прізвищем, то службовців цього органу тоді можна також називати чимось, пов'язаним з назвою цього органу, наприклад: службовці ДБР - "дебіри".
#ДумайтеСамостійно

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Генпрокуратура,Киев,Уголовные преступления,блоггер,блог,уголовное дело,офис,украинцы,блоги,прокуратура,Порошенко,Блогосфера,Генеральная прокуратура,микроблоггинг,генеральна прокуратура,прокурор,блогер,блоггеры,прокуроры,видеоблог,Київ,Уголовно-процессуальный кодекс,уголовный кодекс,блог-платформа,Генеральный прокурор,генпрокурор,Україна,Петр Порошенко,блогери,уголовное производство,Петро Порошенко,новое в блогах,политики в блогах,блог личности,видео блог,Київська прокуратура,Уголовная ответственность,Госбюро расследований,Ирина Венедиктова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.