Соросята чи путінята — хто більший ворог для України

05 червня 2020, 20:19
Власник сторінки
0
249
Соросята чи путінята — хто більший ворог для України

Це питання, яке чомусь не на порядку денному

#InfoMaidan
Сьогодні тільки й розмов, що про Авакова. Мітинги проти нього, протести. Протести ці приписують тим, кого називають соросятами та активно з ними борються, вішаючи штамп - соросята і з підтекстом, що це щось страшнюче.

Але чомусь першими ворогами в Україні стали соросята, а про путінят ніхто не згадує і не бореться з ними. Може, все ж таки, в пріорітетах буде боротьба з путінятами, а потім вже з соросятами та всіма іншими.

Це не соросята підтримують політику окупації українських територій. Не соросята продавлюють відновлення водопостачання в Крим. Це не соросята лобіюють поставки електроенергії та вугілля з Росії. Не соросята продавлюють в Мінську рішення Донбасу на користь Росії. Не соросята наполягають на зміні закону про державну мову. Це не соросята мають три великих телеканали та багато інших інформ ресурсів в Україні і просувають антиукраїнські меседжі.

Це все роблять путінята. І про них чомусь мало хто каже, але всюди сують соросят та обвинувачують їх у всьому, роблячи ворогами України номер один.

То може треба вже розставити пріоритети хто набагато більше небезпечний для України - соросята чи путінята.

Соросята тикають носом в корупцію тих, хто зажерся вщент і вже відкрито краде. Серед них саміх також є гріхи. Але в плані боротьби з корупцією вони підіймають багато питань.

Особисто для мене незрозуміла їхня боротьба з Аваковим. Злочинність в країні присутня, але на відміну від того, що відбувається в США чи Франції, то все не так погано. І тут стає на думку питання, а що буде як Аваков піде. Хто замість нього і чи не почнеться великий перерозподіл країни в такому випадку. Аби не ... це ми вже проходили рік тому - отримали Президента Зеленського. Тож в цьому моменті у мене незрозумілість щодо їхніх дій.

А протест ЛГБТ спільноти проти Авакова взагалі смішний. Якби їхні акції не охороняла ретельно поліція, то вони і вийти з метро на свої акції не змогли б. Традиційно в червні Марш Рівності, тож побачимо образяться поліціянти на таку поведінку ЛГБТ спільноти чи будуть їх пильно охороняти як завжди.

Питання залишається в цьому тексті тим самим - хто небезпечніший для України - соросята чи путінята?

P.S. Це не текст на підтримку соросят. Це для того, щоб подумати куди направляють наші погляди і від кого і чого відводять увагу.
#ДумайтеСамостійно

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,митинг,Путин,МВД,блоггер,протесты,блог,украинцы,полиция,протест,блоги,МВД Украины,МВС,Блогосфера,микроблоггинг,Джордж Сорос,митинги,блогер,блоггеры,Сорос,Аваков,Владимир Путин,видеоблог,акции протеста,Київ,блог-платформа,Україна,блогери,реформирование МВД,реформа МВД,протести,митинги в киеве,Арсен Аваков,новое в блогах,политики в блогах,блог личности,видео блог,митинга,Міністр МВС,Путин фото,митинг под Радой,Акция протеста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.