Вільне володіння зброєю в Україні та США

04 червня 2020, 12:22
Власник сторінки
0
179
Вільне володіння зброєю в Україні та США

Насправді це дуже важливе питання

#InfoMaidan
В США під час протестів багато людей втратили своє майно під час протестів, які супроводжувались мародерством та пограбунками. Їхні магазини просто виносили толпою. Якщо хтось з власників намагався завадити пограбункам, то їх просто гамселили толпою до втрати свідомості.

Але є й багато тих, хто врятував свою приватну власність. І робили це люди зі зброєю в руках. Ось так, як на фото. І на таку охорону вже ніхто не ліз. Грабували тільки тих, хто не чинив спротив.

Така можливість є в США. Там кожен має право на зброю. Не мисливську, а просто зброю.

І спадає на думку, а що б було у нас в Україні, якщо б люди мали право вільно володіти зброєю як в США. Чи призвело б це до більшого порядку, або навпаки до безладу та сутичкам.

Коли приходять новини про рейдерське захоплення якогось будівництва чи ферми, то з'являються фото рейдерів і обов'язково з мисливською зброєю. А от власників, які б захищали своє майно зі зброєю, немає.

До чого це я.

В нашій країні зброя використовується виключно для нападів. Як то було нещодавно в Броварах та Одесі. І якщо дозволити вільне володіння зброєю, то з такими тенденціями в підсумку ми матимемо державу, де правий той, у кого більше зброї і ці ж люди володітимуть всім в країні і ніхто інший більше.

Чи може я помиляюсь і суспільство вже доросло у нас до того, щоб цивілізовано використовувати зброю і мати право на її вільне володіння. Щось мені більше здається, що ще зарано. А як ви вважаєте стосовно цього, то пишіть в коментарях.
#ДумайтеСамостійно

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,армия и вооружение,Киев,рейдерство,США,Украина-США,митинг,протесты,бизнес,оружие,счастье,украинцы,протест,рейдерский захват,корупція,малый бизнес,рейдер,рейдерство в Украине,торговля оружием,митинги,рейдеры,малый и средний бизнес,лоббизм,бизнесмен,Власть и бизнес,акции протеста,Київ,Україна,протести,митинги в киеве,митинга,митинг под Радой,Акция протеста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.