Спиртова Безпека України

06 травня 2020, 14:31
Власник сторінки
0
19

Все аж занадто проспиртовано....
 Структура споживчого ринку так перекособочується під дією інформаційного поля, що зразу ж комусь хочеться проконтролювати все і підправити. Здавалося б де ринок антисептиків а де СБУ? «Конторські» мають "чуйку" на свіжу копійку більше від бізнесменів. Здавалося б країні потрібен санітайзер, то до чого тут контролюючі органи. Ринок спирту,  виявляється, є предметом державної безпеки. Якщо перед країною є загроза, то хтось же на цій загрозі має заробити. Якщо уряд розкрив усі шлюзи спиртовикам, аби в країні не було проблеми з антисептиками, то комусь дуже кортить поміряти рівень вмісту спирту в антисептиках. І коли починаєш над цим задумуватися трохи розбирає сумнів у здатності деяких офіцерів мислити по державницьки.Термін служби короткий, можна на дачку й не заробити.
Якщо державі потрібен санітайзер, і держава, розуміючи миттєву потребу ринку, створила умови , аби сертифікація цього товару була якомога простіша, то чому саме СБУ має займатимся його якістю. Якщо засоби гігієни стають предметом уваги спецслужб, то тоді має й господарське мило стати предметом уваги. Але варіант із гігієнічнимим прокладками не виключається також! 
Колись, у радянські часи, українська спиртова галузь виробляла 95 % спиртів «Екстра» і вся радянська оборонка на цих спиртах і трималася. Коли уряд заговорив про готовність передати Італії якусь кількість спирту в якості гуманітарної допомоги , і українському суспільстві знайшлися занадто іронічні люди, котрі трохи з того посміялися. Але сміятися треба з не дуже трагічних обставин. Бо коронавіус із обставини загрозливої дуже швидко перейшов у маркетингову, і є підозра, що до кінця травня перейде в дуже іронічну. І коли до цього переходу докладають руку силовики, починаєш підозрювати , що з країною не все добре. Війна ж не припиняється ні на мить. Але для багатьох війна і недолугі чиновники стали природнім фоном.Ми просто перестали помічати неприродні ситуації. Хіба можна назвати ситуацію нормальною, коли офіцери безпеки  вриваються у  підприємства і розмахують  посвідченнями. Якщо хтось із правлячої партії підключив безпеку для конкурентної  боротьби, то так і скажіть. Вломлюватися на підприємства, опломбовувати склади,  піднімати галас у медіа, аа потім заднім числом морозитися...Ну це ж стиль 90-х!
 Ну це ж дикунство.
 Держава, з одного боку рішенням уряду дала змогу бізнесові наситити ринок, а з іншого боку , зусиллями іншої частини державного апарату прилаштовує бізнесові проблеми.Типова силова логіка «Стій там-іди сюди!» живе в головах українських спецслужбістів ще з совка, і нічого з тим совком не поробиш!
6. Сейчас это выглядит так. Впереди ещё длинный карантин и минимум 1,5 года жизни с антисептиками. Объёмы производства антисептика и предприимчивость бизнеса позволили снизить стоимость на антисептик с 800-1000 грн за литр в марте по 100 грн в конце апреля. Конкуренція природньо покращує умови для споживача. Але Чому саме в конкурентній боротьбі задіяна спецслужба! Так як спецслужби наборолися з контрабандоою, так боротися з фальсифікатом санітайзера не треба! Бо вимремо "акі обри" .Хіба офіцери є маркетологами , і знають особливості ринку  гігієнічних засобів. Може ми утримуємо коштом платників податків маркетингову службу під виглядом спецслужби?Особливий прикол у вибірковості перевірок!Лейтенанте Баканов, якщо ви культивуєте в СБУ «совок», то чому платники податків повинні вам це оплачувати? Якщо перевіряти одну Київську область, то може видатися як «містечкове глупство» , але Запорізька, Черкаська, потім Чернігівська і пішло поїхало… Під час війни це невиправдана розкіш! Ви очолили відомство для того , щоб познущатися із платників податків? Ваша освіта і досвід роботи дозволив вам глумитися? То ви познущалися! Але держава інколи має й інші захисні механізни!Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Иван Баканов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.