Минув рік після виборів. Бракований товар зазвичай повертають

21 квітня 2020, 16:55
Власник сторінки
0
111
Минув рік після виборів. Бракований товар зазвичай повертають

Так собі враження

#InfoMaidan
Рік тому Україна проголосувала на виборах Президента.

Більшість людей відверто казали, що це протестне голосування і вони "не стільки за Зеленського, скільки аби не Порошенко".

Ну що, наекспериментували?

Якщо товар в магазині виявляється бракованим, то його можна повернути і гроші повертаються. Це захист прав споживачів.

У випадку з Зеленським має бути так само. Люди голосували за одне, а отримали зовсім інше. Тож має бути так само - товар повернутий, голоса також.

Тим більше, що сам Зеленський неодноразово казав, що якщо не буде справлятися з обов'язками, то піде сам.

Якщо хтось скаже, що він справляється, то це самообман. Україну треба рятувати і робити це мають професіонали. Проекспериментували і досить.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Выборы Президента Украины 2019 новости,Выборы,президент,блоггер,блог,видео,видеоролики,украинцы,блоги,Порошенко,Блогосфера,микроблоггинг,Предвыборная кампания,блогер,блоггеры,Администрация Президента,Президент Украины,видеоблог,блог-платформа,Владимир Зеленский,Україна,Петр Порошенко,блогери,новое в блогах,политики в блогах,блог личности,видео блог,Парламентские выборы 2019,видео youtube,выборы президента,Зеленский скандал,Володимир Зеленський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.