Хто очолить Лемберг ?

12 січня 2020, 19:55
Власник сторінки
юрисконсульт
0
46

В чиї руки попаде цього року бургомістерський пернач Лемберга? Фахівці «Валенсія-Львів» з’ясували, за кого готові проголосувати львів’яни.

Опитування які проводилися на зупинках громадського транспорту більше трьох тижнів дійшли до свого завершення. За підсумками проведеного опитування, очолити Леополіс мають шанси перш за все: Олег Синютка – 29,8% і Володимир Гірняк – 15,6% електоральної підтримки.

 

За основними лідерами рейтингу слідують: Андрій Садовий – 10,2%, Юрій Гудима – 9,8%, Олег Пилипенко – 8,4%, Руслан Кошулинський – 7,9%, Ігор Васюник – 6,1%.

За інших кандидатів віддали б свої голоси сьогодні – 12,2% виборців Львова.

Так висока довіра вибагливого львівського виборця до Олега Синютки обумовлена перш за все його успішною роботою на посаді губернатора Львівщини. Олег Михайлович спромігся не засвітитися у жодному гучному скандалі, які постійно супроводжували на крутих поворотах міську політику Андрія Садового і коли перебував в мерії на посаді першого заступника міського голови.

Навпаки, пан Синютка міцно закріпив за собою імідж дбайливого господарника. Не забуває про львів’ян Олег Синютка і в київському кріслі народного депутата.

Також слід не забувати, що Олег Синютка потенційний кандидат в крісло мера від партії «Європейська солідарність», політичної сили, яка отримала чи ненайбільшу підтримку у Львові під час минулорічних виборів до Верховної ради.

Володимир Гірняк – багаторічний захисник інтересів львів’ян у депутатському кріслі в мерії. Вперше став депутатом Львівської міської ради у 1998 році. Одвічний опозиціонер до чинного міського голови Львова Андрія Садового, пан Гірняк поступово здобував все більше і більше прихильності львів’ян кандидуючи на мера. На посаді заступника голови Львівської обласної ради, Володимир Олегович лише зміцнив свої позиції у Львові. А вотум довіри команди однопартійців виніс Володимира Гірняка на найвищу сходинку Координаційної ради партії «Громадянська позиція».

Чинний міський голова Андрій Садовий завжди демонстрував експертам-політологам особисту прихильність до традиційного давньомосковського слогану: «Вся влада від Бога!». І раніше, більше половини його рейтингу під час виборчих перегонів давалося йому завдяки милості медіа-ресурсів, олігархів та адмінресурсу. Але часи змінюються і на битого сміттєвою проблемою, скандалами із забудовою міста та дружбою з кремлівським олігархом Михайлом Фрідманом, вже ніхто не хоче ставити власні фішки. На виборах до Верховної ради 9-го скликання, рідна пану бургомістру партія «Самопоміч» набрала лише соромітницьких 0,62% та одного мажоритарника у Жовкві.

Без надійної політичної платформи Андрій Садовий просто приречений на неуспіх, а його тіньовий проект «Галицька партія» та братній політичний проект «Голос» суттєво на рейтинг у Львові вже не здатні вплинути. Зелене світло в кінці коридору 2-го поверху Ратуші безальтернативно може для Андрія Івановича увімкнути лише Ігор Коломойський.

Юрій Гудима ветеран багатьох виборчих перегонів. Завжди спокійний та виважений депутат Львівської обласної ради має на місцевих виборах певні шанси на успіх. Завдяки якісному менеджменту партійного осередку ВО «Батьківщина» на Львівщині Михайла Цимбалюка та опікунству місцевою проблематикою Богданом Рабешко, - симпатії львів’ян до партії значно зросли. А впевненому збільшенню рейтингу партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в Україні слугує непримирима позиція щодо продажу землі в Україні. Правда слід відзначити, що виборчі програми партії відображають в першу чергу прагнення до зміни якості життя аграріїв і фокусують інтерес виборця до неї переважно у сільській місцевості. Так кандидати в депутати до рад громад Львівської області від ВО «Батьківщина» отримали 45% голосів серед учасників за партійною приналежністю.

У 2015 році на виборах до Львівської міської ради «Батьківщина» не спромоглася віднайти сильного кандидата на мера Львова, що звісно породжує у виборців багато запитань.

Ймовірно що у 2020 році, Олег Пилипенко повторить свою стратегію дистанціювання від політичних сил. У 2014 році він балотувався у Верховну раду у складі «Народної команди самовисуванців». Іншими словами, команди людей, які висувалися самостійно, але були об’єднані спільною виборчою програмою. Проте існує висока ймовірність, що він зі своєю командою доєднається до більш потужної команди. Зокрема до Олега Синютки, якого добре знає і поважає ще з часів своєї служби у Львівській міській раді. Можливо. Олег Владиславович очолить виборчі групи партій з певним потенціалом: «Сила і Честь», «Народний Рух України», «Народний контроль», «УКРОП», - які не мають у Львові власних сильних кандидатів на міського голову. Або буде балотуватися від «Батьківщини».

Так чи інакше, Пилипенко Олег може висуватися як самостійно, так і суттєво підсилити разом зі своїми людьми будь яку з серйозних місцевих команд. За останніх 5 років, які минули після останніх місцевих виборів у Львові, пан Пилипенко набрав політичної ваги в місті. Сьогодні він знаходиться вже в значно вищій ваговій категорії, завдяки особистим творчим успіхам з написання книг, участі в АТО та своєму місці в рейтингу ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини 2019.

Руслан Кошулинський – надія містян 2015! У другому турі 2015 року, Руслан Володимирович обнадіяв 36,8% виборців. Але нішу радикальних боротьбистів з «Російським Світом» у Львові вже зайняла партія «Європейська солідарність», що унеможливлює будь які спроби кандидата від ВО «Свобода» добратися до омріяного другого туру перегонів.

Ігор Васюник згадується пересічним львів’янам як архітектор політичного гасла «Є Два Львова». Про політичні амбіції Ігоря Васильовича говорять цікаві напрацювання його команди. У потенційного кандидата є власні бачення розвитку Львова і він має намір поборотися за мерське крісло зі свіжими ідеями для міста.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Андрій Садовий,Олег Пилипенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.