Кінець партійного проекту БПП ?

23 ноября 2018, 11:30
Владелец страницы
юрисконсульт
0
63

Кінець партійного проекту БПП, чи хитра "мнагоходовачка" Петра Порошенка?

Підписавши кабальний закон по євробляхам, Петро Порошенко, фактично позбувся левової частини свого потенційного електорату. Забрати з сімейного бюджету від двох тисяч доларів одноразово, таке не забуде навіть наш виборець.

Автомобіль це річ сімейна, ним користуються всі, і пенсіонери, і студенти, і працюючі, які є в сім'ї. Отже, якщо Петро Порошенко підписав цей закон, то напевно він або дуже впевнений у власних силах на майбутніх виборах, або розуміє, що перемога йому не світить. Скоріш за все Петро Порошенко обрав шлях наповнення бюджету за рахунок користувачів автомобілів на євро реєстрації. А коли кошти в бюджеті, то їх можна спрямовувати на різні потреби, наприклад на фонд Петра Порошенка.

Виглядає так, що перемога Петра Порошенка на виборах президента не можлива, і відповідно кількість депутатів, які пройдуть від БПП буде на порядок скромніша.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Порошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.