Зняття мораторію на продаж землі: це останній стратегічний ресурс України

13 ноября 2019, 11:20
Владелец страницы
Політик
0
90
Зняття мораторію на продаж землі: це останній стратегічний ресурс України

Ще кілька місяців тому я передбачав, що виникне проблема з ринком землі.

Я переконаний, що якщо не регульовано і бездумно зняти мораторій і почати продавати землю будь-кому і у будь-якій кількості – це стане величезною втратою, зокрема, і можливою потенційною втратою для незалежності України! Адже деякі компанії та навіть країни можуть скупили великі шматки землі, і почати вести там власну політику. Це становитиме небезпеку для нашого суверенітету.

Навіть якщо порівнювати продаж землі з передачею її в оренду, остання дає орендарю значно менше прав. Якщо орендар буде порушувати законодавство, яке регулює використання землі, – її завжди можна забрати. А от коли вона стане його власністю – забрати буде майже неможливо.

Дійсно, Україні потрібен ринок землі! Однак спочатку треба ввести певні обмеження. Сільськогосподарські угіддя повинні бути в руках тих, хто їх обробляє – фермерів, а не великих корпорацій, які бездумно використовуватимуть наш національний ресурс!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Земля,ВРУ,агрофонд,агрокомплекс,земля.,Министерство агрополитики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.