Реформування треба починати з боротьби з корупцією: приклад Китаю

22 листопада 2019, 15:56
Власник сторінки
Політик
0
119
Реформування треба починати з боротьби з корупцією: приклад Китаю

Усі захоплюються економічним та іншими успіхами Китаю. Вони, дійсно, вражають!

А чи знаєте ви, що з кінця 2012 року, коли Сі Цзіньпін фактично очолив країну, у результаті його антикорупційної кампанії були проведені розслідування щодо 2,7 мільйонів чиновників, з яких більш ніж 1,5 мільйони були покарані, серед них - семеро членів Політбюро Компартії Китаю і Уряду та більше двох десятків генералів, які займали високі посади в армії. А двох високопосадовців було страчено за корупцію. Отже, думай-те!

Реформи потрібно починати з антикорупційних чисток. А для цього необхідно ввести презумпцію вини в корупційних злочинах. Тобто, якщо вартість майна та/чи стиль життя чиновника/його родичів не відповідають їхнім офіційним доходам - то проти такого чиновника автоматично починається розслідування, і якщо він/вона не доведе законність отриманих коштів, на які було придбано дороге майно (маєтки, автівки, дорогі годинники чи ювелірні вироби, витвори мистецтва, відпочинки, закордонне навчання дітей тощо), то така особа вважається винною в корупційному злочині.
Відповідно, вона засуджується до позбавлення волі, а майно конфіскується на користь держави та народу.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: коррупция,Китай,корупція,борьба с коррупцией
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.