Україна не вийде з кризи без радикальних реформ

06 серпня 2019, 14:58
Власник сторінки
Політик
2
105
Україна не вийде з кризи без радикальних реформ

Те, що протягом останніх років робив Уряд, реформами назвати важко. Це певні косметичні, інколи позитивні зміни, але не системні реформи!

Для перетворення країни реформи повинні відбуватися одночасно по всьому фронту суспільних відносин, а не в окремих напрямках.

Почати реформування потрібно із закону та порядку: боротьба із корупцією (ввести презумпцію вини в корупційних злочинах), налагодження роботи правоохоронних органів, судів – це база. Паралельно потрібно провести реформування економічної галузі: змінити податкову систему, створити сприятливий інвестиційний клімат. Лише коли економіка почне генерувати більше прибутків – буде можливість проводити ефективні реформи в соціальній сфері: пенсійна система, освіта, охорона здоров’я тощо.

Новому Уряду доведеться починати реформування майже з нуля. Побачимо, наскільки нові Президент та Прем’єр-міністр будуть здатні на радикальні зміни. Адже без них стрімкого розвитку Україні досягти навряд чи вдасться.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,реформы,уряд,реформирование,Володимир Зеленський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.