Сказав - зробив

14 июля 2019, 14:51
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
57
Сказав - зробив

В середу Олег Ляшко на зустрічі з прем`єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, що український парламент якнайшвидше ратифікує давно підготовлену Угоду про зону вільної торгівлі між нашими державами


Вже в четвер - н а н а с т у п н и й д е н ь - Ляшко прийшов вранці на роботу (прилетівши о 03:30 після дуже важкого дня, який почався о 04:00 попередньої доби) і добився Ратифікації.

Г о л о в н е - ця Угода дуже вигідна для України і принесе у вітчизняну економіку понад $ 1 000 000 000 (!).

В о д н о ч а с - ця Угода вигідна і державі Ізраїль. І лідер цієї держави, один з найпотужніших політиків світу Нетаньягу побачив, як Ляшко вміє працювати.

Бути сильними на міжнародній арені - сьогодні, під час війни і економічної розрухи - одне з пріоритетних завдань для держави.

Слабкі - країну розвалять...

А наш Олег вміє бути сильним.
Кожен громадянин це бачив і на засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи, і на зустрічах з світовими лідерами.

#16.
Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: РПЛ,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,економіка,зона вільної торгівлі,Ізраїль,торгівля,ПАРЄ,прем'єр-міністр,Нетаньягу
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.