Чи повинен Дмитро Разумков розмовляти українською - опитування в Києві

12 июля 2019, 13:07
Владелец страницы
0
380
Чи повинен Дмитро Разумков розмовляти українською - опитування в Києві

Голова президентської партії Дмитро Разумков розмовляє переважно російською. Дивіться що думають з цього приводу українці.

Голова президентської партії Дмитро Разумков на прес-конференціях, телеефірах та публічних заходах розмовляє переважно російською. Є багато різних думок з цього приводу у українців. Дивіться що думають люди з приводу того, чи повинен Разумков розмовляти виключно державною мовою. Показані всі відповіді людей що були та нічого не вирізано.


Діліться цим блогом зі своїми друзями та знайомими, пишіть свої думки про побачене в коментарях, підписуйтесь на ютуб канал та тисніть на дзвіночок.

#НАРОДОВЛАДДЯ
#Protsenko
#ІванПроценко
#ДумайтеСамостійно

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,телевидение,блоггер,блог,видео,видеоролики,украинцы,блоги,Блогосфера,микроблоггинг,українська мова,блогер,блоггеры,телеканалы,телеканал,видеоблог,Київ,блог-платформа,Владимир Зеленский,Україна,мова,блогери,новое в блогах,политики в блогах,блог личности,видео блог,Слуга народа,видео youtube,Зеленский скандал,Володимир Зеленський,Дмитрий Разумков,Партия Слуга народа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.