Реванш не пройде!

09 липня 2019, 20:50
Власник сторінки
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
0
26
Реванш не пройде!

Реваншистів – за грати, а не до Ради!

“Реваншистів – за грати, а не до Ради!”

Під таким гаслом ми пікетували сьогодні приміщення ЦВК та МВС. Та обставина, що екс-регіоналів, а то й відвертих сепаратистів є чимало серед офіційно зареєстрованих кандидатів у депутати, дуже непокоїть патріотичну громадськість, волонтерів, учасників АТО.

Неля Штепа, Андрій Клюєв, Анатолій Шарій, Ренат Кузьмін – це далеко не повний список осіб, які або були зареєстровані, або яких зняли з реєстрації лише під тиском громадськості.

Зняти з реєстрації ще одного реваншиста – екс-мера Херсону і екс-депутата від Партії регіонів, що голосував за «диктаторські закони» 16 січня 2014 року, Володимира Сальда –  такою була невідкладна вимога нашої сьогоднішньої акції.

Сальдо – це кандидат від партії кума Путіна Віктора Медведчука «Опозиційна платформа за життя». Він – поплічник Віктора Януковича і прихильник проросійських ідей, ймовірно, в разі обрання буде лобіювати подачу дніпровської воли в окупований Крим. Ми переконані, що він дав завідомо неправдиві свідчення в суді, переконуючи, що перебував за кордоном – в Домініканській Республіці – не більше 90 днів з моменту закінчення чи то його ув’язнення, чи то викрадення там. Саме 90 днів можна перебувати за кордоном  особам, які збираються стати кандидатами в нардепи, у приватних справах.

Сам Сальдо поширював інформацію, яка потрапила і в ЗМІ, що з моменту його звільнення у цій Карибській країні до прибуття в Україну пройшло 129 днів! На суді він сказав інше. Це порушення закону, це хибне свідчення, тому ми направили листи на керівника МВС Арсена Авакова та голову ЦВК Тетяну Сліпачук з вимогою негайно розібратися в ситуації і взяти до уваги всі факти цього дивного «закордонного вояжу» соратника Віктора Медведчука і законності його реєстрації в якості кандидата в депутати.Источник: 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.