Реванш не пройде!

9 июля 2019, 20:50
Владелец страницы
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
0
23
Реванш не пройде!

Реваншистів – за грати, а не до Ради!

“Реваншистів – за грати, а не до Ради!”

Під таким гаслом ми пікетували сьогодні приміщення ЦВК та МВС. Та обставина, що екс-регіоналів, а то й відвертих сепаратистів є чимало серед офіційно зареєстрованих кандидатів у депутати, дуже непокоїть патріотичну громадськість, волонтерів, учасників АТО.

Неля Штепа, Андрій Клюєв, Анатолій Шарій, Ренат Кузьмін – це далеко не повний список осіб, які або були зареєстровані, або яких зняли з реєстрації лише під тиском громадськості.

Зняти з реєстрації ще одного реваншиста – екс-мера Херсону і екс-депутата від Партії регіонів, що голосував за «диктаторські закони» 16 січня 2014 року, Володимира Сальда –  такою була невідкладна вимога нашої сьогоднішньої акції.

Сальдо – це кандидат від партії кума Путіна Віктора Медведчука «Опозиційна платформа за життя». Він – поплічник Віктора Януковича і прихильник проросійських ідей, ймовірно, в разі обрання буде лобіювати подачу дніпровської воли в окупований Крим. Ми переконані, що він дав завідомо неправдиві свідчення в суді, переконуючи, що перебував за кордоном – в Домініканській Республіці – не більше 90 днів з моменту закінчення чи то його ув’язнення, чи то викрадення там. Саме 90 днів можна перебувати за кордоном  особам, які збираються стати кандидатами в нардепи, у приватних справах.

Сам Сальдо поширював інформацію, яка потрапила і в ЗМІ, що з моменту його звільнення у цій Карибській країні до прибуття в Україну пройшло 129 днів! На суді він сказав інше. Це порушення закону, це хибне свідчення, тому ми направили листи на керівника МВС Арсена Авакова та голову ЦВК Тетяну Сліпачук з вимогою негайно розібратися в ситуації і взяти до уваги всі факти цього дивного «закордонного вояжу» соратника Віктора Медведчука і законності його реєстрації в якості кандидата в депутати.Источник: 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.