Пекельна проповідь

07 липня 2019, 22:20
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
181

Вперше у житті був у Манявському скиту. Неймовірно енергетичне місце. Але «проповідь» Петра Порошенка під час служби Божої - це було огидно. Мали говорити лиш святі отці, а не друзі кумів Путіна.


Церква - тіло Христове, а не агітмайданчик. А тим паче, коли в своєму «патріотизмі» розпинається Порошенко, який 5 років був президентом, і за цей час замість арешту Медведчука - зробив його своїм бізнес-партнером, торгував разом з ним зжиздженим газом, допоміг йому заволодіти інформпростором - це викликає огиду. Коли комерційний партнер кума Путіна розповідає про «боротьбу з окупантами», в цей же час торгуючи з окупантами і грабуючи армію разом з своїм армійським товаришем Свинарчуком.

Не варто забувати: те, що світовий символ корупції Порошенко вкрав на війську, щоб купити нові золоті вази для своєї вілли у Марбельї - це відірвана рука, відірвана нога, зламаний хребет і скалічена психіка у тисяч бійців - кращих з кращих синів своєї держави, які захищають її Соборність на фронті.

І за поламані долі, і за свій мерзенний цинізм Петро Олексійович горітиме в пеклі. Разом зі своїм корупційним оточенням - вони 5 років влади у своїй ненажерливою і знищували державу.

Горітиме в пеклі, а не читатиме проповіді у Манявському скиту, компроментуючи Помісну Церкву, за яку українці боролися понад тисячу років.

Боролися і проливали кров.

В той час, коли порошенки-свинарчуки на цій крові заробляли.


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Церква,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Петро Порошенко,Володимир Путін,ПЦУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.