Зеленський здійснив замах на Основний Закон

20 мая 2019, 16:31
Владелец страницы
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
0
32
Зеленський здійснив замах на Основний Закон
#Захисти_Україну

Новообраному Президенту натякнули: або не чіпаєш здобутки останніх 5 років, або - Майдан і Ростов.

Громадська ініціатива «Захисти Україну» вважає заяву новообраного Президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту замахом на Конституцію, адже правових підстав для розпуску Ради немає. Крім того, в «Захисти Україну» викликають тривогу позиція Президента стосовно припинення вогню на Донбасі та його ставлення до нещодавно прийнятого мовного закону.

В «Захисти Україну» наголошують, що будуть захищати український парламентаризм від політичного рейдерства, а також – всі здобутки держави за 5 останніх років, якщо нова влада спробує їх переглянути.

В «Захисти Україну» наголошують на небезпечних наслідках приїзду Андрія Портнова в Україну та можливого повернення інших реваншистів.

Активісти ініціативи нагадують, що проти свавілля влади завжди можна застосувати такий інструмент як Майдан, і рекомендують Зеленському не забувати про сумний досвід Віктора Януковича.

Текст заяви за 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: інавгурація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.