Про безумовних лузерів

01 березня 2019, 17:02
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
2
175

У мене єсть подозрєніє, шо дні через два Садовий з Гриценком посваряться (традиційно через якусь херню) - така вже у них натура. А взагалі Андрій Іванович - безумовний лузер.Бути мером найтуристичнішого міста України - що об’єктивно не його заслуга, а креативу і праці сотень львівських підприємців, з яких він дере безбожні побори. Але репутаційні плюси політично діставалися йому. Майже все це згоріло на Грибовецькому сміттєзвалищі. Разом із живими людьми. А що лишилося - дотліло на згарищі його заяви, що в мери він не іде. Якась чудернацька логіка: я не іду в мери, бо я десять років мер, нічого зробити не можу, бо мер нічого зробити не може, тому іду в президенти, але тепер я не іду в президенти.

Бути лідером цікавої команди - але здати її у найвідповідальніший час заради збереження обличчя при жалюгідно низьких рейтингах (це істинна причина, про яку сказати він боїться). Забрати у цієї команди шанс пройти до парламенту.

Бути політиком із лозунгом «візьми і зроби», але побоятися щось зробити, коли йому пропонували пост віце-прем’єра, а потім навіть прем`єр-міністра. Говорити про «зроби» і боятися відповідальності.

Бути борцем за мораль з «маленьким Ісусиком» - як він себе подає - але споювати львів`ян і гостей цілодобовими наливайками (у Львові всі знають, що це бізнес Андрія Івановича).

Бути власником першого в країні успішного суто інформаційного каналу («5 канал» ще з часів НБН був все-таки більше у форматі інформаційно-розважального). Але, даруйте, просрати цей успіх, перетворивши його у дешевий зливний бачок.

Із жалюгідно низькими рейтингами.

Такими ж маленькими, як у Садового-політика.

Щиро жаль його виборців. знаю серед них нормальних людей, які в нього щиро вірили. Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Львів,РПЛ,Радикальна партія,вибори,Андрій Лозовий,політика,Анатолій Гриценко,Андрій Садовий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.