Хвіст крутить собакою

26 лютого 2019, 18:05
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
228

Просто уявіть собі: кожен р е а л ь н и й танк Збройних Сил України - це по витратах з бюджету 4-5 танків, враховуючи ціни завищені на 300-400%.Тобто погана Верховна Рада, яку всі не люблять (і я теж не люблю) голосує в бюджеті за безпрецедентно величезні кошти на оборону, але ці кошти осідають в кишенях чинного президента і його оточення. І це ніяк не наближає перемогу.

І це не просто мародерство. Те, що крадуть на фронті - це відірвана рука, нога чи перебитий хребет нашого Героя.

Якщо це не правда - чому взагалі відсутня реакція Порошенка, його штатних спікерів і проплачених експертів?

Їм просто немає що сказати. Тому головнокомандувач армії, який розкрадає цю армію, вчергове заявляє (як завжди у незручних ситуаціях) про загрозу повномасштабного вторгнення кäцапів на нашу землю.

Знаю притомних хороших щ и р и х людей, які є патріотами, і виступають за Порошенка, ведучись на його голослівні заяви останнього часу. Мені і самому, чесно кажучи, подобається ця риторика. Тільки водночас стає о г и д н о від рівня цинізму в ній.

Адже для нього війна - це не священна справа визволення України і відсічі ворогу. Для нього війна - це бізнес. З рентабельністю 300-400%. З торгівлею з окупантом. З контрабандою з РФ.

Подивіться, будь ласка, фільм «Хвіст крутить собакою» Баррі Левінсона, якщо не бачили, або нагадайте собі цю шедевральну кінокартину.

Це про вас, на жаль. І про те, як вас розводять.

Нашій державі потрібен президент, який житиме війною. А не крастиме на ній. Президент, за якого буде цінуватися справедливо подвиг солдата, а не свого армійського товариша, який купляє контрабасом російські запчастини і продає їх державі в чотири-п`ять (!) разів дорожче. Президент, який досягне миру не ціною капітуляції (як пропонують сєпари) і не той, хто на війні заробляє, тому хоче її безкінечного продовження (точніше - не заробляє, а краде). Президент, який не має бізнесу в Московії і не наживається у схемах зі скрапленим газом з кумом Путіна Медведчука, записуючи у «п’яту колону» усіх своїх опонентів, сам будучи по факту п’ятою колоною (бо його дії - на користь Кремлю). Президент, який поставить задачу повернути і відновити Донбас і Крим. Я такого знаю. його звати Олег Ляшко. Вибір робіть самі. Нагадую, що п`ять років тому ви вже фатально помилилися. Бо велись на порожні обіцянки.Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: бюджет,президент,контрабанда,мародерство,парламент,Кремль,РПЛ,Радикальна партія,Донбас,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,andriy lozovyi,війна,Крим,Петро Порошенко,ЗСУ,оборонна промисловість
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.