Українці сказали чи хочуть бачити Петра Порошенка Президентом на другому терміні

24 січня 2019, 21:07
Власник сторінки
7
15670
Українці сказали чи хочуть бачити Петра Порошенка Президентом на другому терміні

В цьому матеріалі побачите що люди думають стосовно другого терміну президентства Петра Порошенка - хотіли б того українці чи ні. Опитування проводились в різних регіонах України.

Цей блог покаже як ставляться українці в різних регіонах країни до перспективи другого терміну президентства Петра Порошенка. Обсяг - 5 міст України. Питання ставляться пересічним перехожим і показані всі - нічого не вирізано та зйомка йде безперервно. 


Пишіть свою думку про побачене в коментарях, покажіть цей блог своїм друзям та знайомим та підпишіться на ютуб канал.
#Protsenko #ІванПроценко #ДумайтеСамостійно
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Киев,Выборы Президента Украины 2019 новости,Львов,соцопросы,президент,блоггер,Днепропетровск,Одесса,блог,видео,видеоролики,Ивано-Франковск,Днепр,Львів,опрос,блоги,Порошенко,кандидат в президенты,блогер,блоггеры,Администрация Президента,опросы,Президент Украины,видеоблог,Одеса,соцопрос,Київ,блог-платформа,социологический опрос,Президент України,президентські вибори,Петр Порошенко,блогери,Дніпро,президентские амбиции,Адміністрація Президента,Івано-Франківськ,Дніпропетровськ,Петро Порошенко,вибори президента,Опрос центра Разумкова,видео блог,кандидаты в президенты украины,рейтинг кандидатов в президенты,видео youtube,выборы президента,президентские выборы
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.