Російська православна церква в Україні

4 декабря 2018, 18:37
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
3
365

Саме так має називатися представництво московської патріархії на нашій землі.


В нашій державі - свобода совісті і віропосвідання. Хай кожен громадянин ходе в ту церкву, куди його серце кличе. Але не треба вводити людей в оману. Адже так звана Українська православна церква (юридично ця структура досі (!) носить таку назву) жодного морального права так називатися немає. вона така ж «українська», як, скажімо, організація «Український вибір» кума Путіна Медведчука.

Разом з побратимами добиватимусь, щоб УПЦ (МП) називалась російською, якою вона була, є і буде по суті. Це буде ЧЕСНО по відношенню до людей, які почасти навіть не орієнтуються, в храм якої юрисдикції ходять.

І вірю, що зовсім скоро з Божою поміччю Святійший Патріарх Філарет керуватиме єдиною Українською церквою, де молитимуться нашою українською мовою. Ще апостол Павло в посланні до коринтян вчив нас, що звертатися до Всевишньго слід рідною мовою - мовою своїх батьків. 
Покоління українців боролись за це сотні років. це справжнє щастя - жити в такий час.Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: УПЦ МП,УПЦ КП,РПЦ,Церква,Виктор Медведчук,держава,Володимир Путін,патріарх Філарет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.