Побрехеньки Банкової

01 грудня 2018, 22:04
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
2
171

у своїх брудних іграх Адміністрація Президента Порошенка опускається до того, що розповсюджує відверту брехню проти своїх політичних опонентів, зокрема Олега Ляшка.

і робить це вустами «ломів» (з «величезною» аудиторією читачів за рахунок бот-накрутки).

от вам черговий приклад: один з проплачених Адміністрації Порошенка псевдоломів (бо більшість «читачів» - боти, про це детальніше згодом) поширює інфу про те, що Ляшко нібито обіймав бабусю в годиннику Rolex /СКРІНШОТ #1/.

але це такий ролікс, як я балерина. на зап‘ясті персонажа, якого Банкова боїться, як чорт ладана (особливо після того, як ОВ перебив план Порошенка узурпувати владу через скасування виборів) - боїться, тому і мочить - ніякий не ролікс, а чудовий годинник українського виробництва Kleynod (у мене такий самий, але з чорним циферблатом, чудова річ #купуй_українське_плати_українцям) /СКРІНШОТ #2/

далі цю брехню накручують ботолайками і боторепостами, нібито тисячі людей це вподобали. причому ботами неякісними. дивився уважно - більшість з них на зразок Greg Orb /СКРІНШОТ #3/

за понад чотири роки існування сторінки - один репост /СКРІН #4/ і одне головне фото - навіть не особисте, а квітка пам`яті геноциду /СКРІН #5/ нічого святого - навіть на смертях людей паразитують, щоб полити своїм брехливим лайном демократичну опозицію. хоча, чого чекати від команди Порошенка, який постійно користається кров’ю задля політичних дивідендів. вже один раз прийшов до влади на крові у 2014 році, обіцяючи закінчити війну за лічені години і т.д., і на тій же крові намагався консервувати свою владу, користаючись воєнним станом не для того, щоб боронити державу від ворога, а для того, щоб боронити своє крісло від чесних виборів, виграти які у нього шансів нема.

затим спрацьовує психологічний ефект: реальні люди, бачачи намальовану ботами величезну кількість лайків і репостів - починає думати, що це правда і в дійсності багато людей так думає. побачив серед невеликої кількості живих лайків /СКРІНИ #6 і #7/ на цю брехню навіть деяких людей, кого знаю особисто чи заочно. сподіваюсь, вони робили це не свідомо, а просто повелись на порошенківську маніпуляцію, та і на майбутнє будуть уважніше: імам Саид Исмагилов (глибокошанована мною людина), Дмитро Сіманський (розумний чоловік, дивно, що на таке ведеться), Dmitriy Belotserkovets (колега), Maksym Konobas (був колегою в Київраді), Мила Садовская (допомагав по її благочинному проекту), Maxim Goryunov (не знайомі, але я Вас читаю), Илья Кива (Іллюха, це ти чи прес-служба?), Roman Ostapchuk (вчились на одному факультеті), Rostyslav Koval (колись працював у Ляшка), Тарас Пастушенко (неужелі?), Igor Koltunov (критикує Порошенка на чому світ стоїть, але на дешеві маніпуляції його штабу ведеться), Volodymyr Kurennoy (Володимир Костянтинович, хоч і сам поки-що працює на Банковій, але завжди здавався прілічним чєловєком).

правда, все одно, переможе.Источник: https://censor.net.ua/b3100115Андрій Лозовий,
народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Банкова,Адміністрація Президента,фейки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.