Українці розповіли чи вважають радянський період окупацією. Відеосоцопитування

22 листопада 2018, 17:21
Власник сторінки
3
697
Українці розповіли чи вважають радянський період окупацією. Відеосоцопитування

В цьому матеріалі побачите та почуєте позицію людей в Івано-Франківську та Києві стосовно радянського періоду. Показані всі відповіді людей та нічого не вирізано.

В цьому блозі дивіться опитування з двох українських міст - Києва та івано-Франківська. Пересічні перехожі відповідають на питання чи вважають вони час, коли Україна була у складі СРСР окупаційним періодом. Показані всі відповіді людей, що були та нічого не вирізано з відео.Діліться цим блогом зі своїми друзями та знайомими, а свої враження від побаченого пишіть в коментарях.
#Protsenko #ІванПроценко #ДумайтеСамостійно  
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,соцопросы,блоггер,блог,вопросы,ответы,Ивано-Франковск,СССР,украинцы,опрос,блоги,Советский Союз,микроблоггинг,блогер,блоггеры,опросы,видеоблог,соцопрос,СРСР,Київ,блог-платформа,социологический опрос,Україна,блогери,українці,Івано-Франківськ,опитування,новое в блогах,соцопитування,политики в блогах,советская власть,радянська влада,щасливе життя в СРСР,видео блог,Радянський союз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.