Українці розповіли чи вважають радянський період окупацією. Відеосоцопитування

22 ноября 2018, 17:21
Владелец страницы
3
686
Українці розповіли чи вважають радянський період окупацією. Відеосоцопитування

В цьому матеріалі побачите та почуєте позицію людей в Івано-Франківську та Києві стосовно радянського періоду. Показані всі відповіді людей та нічого не вирізано.

В цьому блозі дивіться опитування з двох українських міст - Києва та івано-Франківська. Пересічні перехожі відповідають на питання чи вважають вони час, коли Україна була у складі СРСР окупаційним періодом. Показані всі відповіді людей, що були та нічого не вирізано з відео.Діліться цим блогом зі своїми друзями та знайомими, а свої враження від побаченого пишіть в коментарях.
#Protsenko #ІванПроценко #ДумайтеСамостійно  
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,соцопросы,блоггер,блог,вопросы,ответы,Ивано-Франковск,СССР,украинцы,опрос,блоги,Советский Союз,микроблоггинг,блогер,блоггеры,опросы,видеоблог,соцопрос,СРСР,Київ,блог-платформа,социологический опрос,Україна,блогери,українці,Івано-Франківськ,опитування,новое в блогах,соцопитування,политики в блогах,советская власть,радянська влада,щасливе життя в СРСР,видео блог,Радянський союз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.