Мій Патріарх - Філарет

18 листопада 2018, 22:02
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
370
Мій Патріарх - Філарет

Днями чаювали з колегою, з нами сидів один чиновник, теж філаретовєц-«раскольнік», як і ми, от він і каже:


«от був в неділю на хрестинах в Z-ському районі, там батюшка з московського, подавали поросят і самогонку на калгані, за столом люди питають, чи піде батюшка в Помісну церкву, прийняв батюшка четверту стопку і провів пастві сорокахвилинну проповідь-лекцію, суть якої проста: я за Україну, на Донбасі - війна московитів проти нас, мова наша - українська, і церква має бути українська, і я туди піду, але за умови, що предстоятелем буде не Філарет, затим - ледь не сто причин, а чому не Філарет, і ніби все розумно, і ніби аргументовано».

Батюшка цей в дєйствітєльності - латентний кац@п. І в словах його сидить сам сатана, який майстерно маніпулює історичним фактами і спокушає рабів Божих до інтегрованого словоблуддя.

Вони - латентні кац@пи - шукають будь-який «аргумент», мовляв, хто-завгодно, але не Філарет. Але нічого по суті сказати не можуть. Бо нема йому рівного серед архієреїв в Україні. Єдине, що у них було логічне - анафема. При тому, що вони маніпулювали. Свідомо маніпулювали, бо як люди «в темі» чітко знали, що причини цієї анафеми є виключно політичними. І ніяких святих клятв православних і канонів наш Філарет не порушував. І так звана анафема є наслідком тиску Москви, і нічого інакше. Як і анафема найяснішому гетьману Іванові Степановичу Мазепі у XVIII сторіччі. Тепер навіть цього «аргументу» у них нема.

Тридцять років Святійший Філарет чекав відновлення історичної справедливості - і нарешті з нього зняли анафему. Попри поважний вік, наш патріарх сповнений сил і дарованої Всевишнім мудрості.

Давайте покажемо, що нас - більше, і підтримаємо Святійшого молитвою і хештегом #мій_патріарх_Філарет .


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега ЛяшкаИсточник: https://censor.net.ua/b3097540

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: УПЦ КП,Церква,священник,Росія,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,анафема,Іван Мазепа,патріарх Філарет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.