Експорт корупції «по-львівськи»

16 листопада 2018, 11:55
Власник сторінки
Фрилансер
0
1700
Експорт корупції «по-львівськи»

Подвійне дно партії «Самопоміч» і Андрія Садового

9 листопада 2018 року в мережі опублікували аудіозапис, на якому мер Львова та керівник партії "Самопоміч" Андрій Садовий брутально висловлюється на адресу херсонської активістки Катерини Гандзюк, яка трагічно загинула 4 листопада 2018 року, внаслідок нападу на неї з використанням концентрованої сірчаної кислоти. Сам Андрій Садовий практично одразу визнав, що запис реальний та опублікував вибачення на своїй сторінці в соціальній мережі. Незважаючи на це вибачення та недолугі пояснення лідера «Самопомочі» щодо власної неадекватності, всім адекватним людям стало очевидним подвійне дно Андрія Садового та очолюваної ним політичної сили. Коментуючи ситуацію з аудіозаписом, на якому зафіксовано, як міський голова Львова різко й негативно відгукується про Катерину Гандзюк, всі зосередилися виключно на моральній стороні питання. І справді, моральна сторона такої ситуації не витримує жодної критики. Адже Андрій Садовий та представники «Самопомочі» в парламенті,  після смерті Катерини Гандзюк, виголошували пафосні промови, а насправді вважали зовсім по-іншому і давали вказівки своїм партійцям збирати проти неї компромат та поширювати його в інформаційному просторі.

Але є інша сторона медалі. Практична. Злочинна. І злочинні дії чи наміри Андрія Садового та його прихильників полягають зовсім не в намаганні прибрати з дороги Катерину Гандзюк. За діями та словами Андрія Садового та його однопартійців стоїть фінансовий інтерес, який полягає у встановленні контролю над частиною комунальних підприємств Херсону, з метою отримання прибутків через корупційну складову. В інший спосіб ці підприємства можуть приносити користь лише місту. А діяльність комунального господарства міста Лева вказує на тотальну корумпованість його елементів і повне підпорядкування корупційної вертикалі міському голові Андрію Садовому. Недарма ті, хто зіткнувся у Львові з процесами, пов’язаними з діяльністю міського голови, називають Садового «Андрій Доля». Доля – це частка. Яку Андрій Садовий намагається отримати з усього – починаючи від торгового кіоску і завершуючи будівництвом сміттєвого заводу. На побудову якого не знайшлося інвестора протягом 11 років правління Садового. Через вимагання надмірної долі останнім. І свою частку або «долю» лідер партії «Самопоміч», передбачаючи додаткові витрати, пов’язані з передвиборчою кампанією, вирішив отримати з усіх міст, де його політична сила представлена в органах місцевого самоврядування. В Херсоні цим намірам перешкодила Катерина Гандзюк, через що й стала ворогом Андрія Садового і «Самопомочі», що, зрештою, не завадило їм «полюбити» Катю і влаштувати піар на крові. В якому самі народні депутати – члени фракції «Самопоміч» поспішили звинуватити усіх інших. І дуже комфортно почували б себе в ролі критиків, якби не аудіозапис, який поставив хрест на високоморальному образі їх лідера і політсили в цілому.

Про ще глибше дно Андрія Садового розкажуть обставини, які спричинили появу в інформаційному полі аудіозапису, на якому лідер партії "Самопоміч" замовляє брудну інформаційну кампанію проти Катерини Гандзюк. Виявляється, що аудіозапис вказаної розмови було здійснено цілком легально в рамках негласних слідчих розшукових дій, які проводилися в ході контррозвідувальної справи щодо співпраці Андрія Садового з спецслужбами Російської Федерації. Цей аудіозапис було здійснено 31 серпня 2018 року (а не як заявив Садовий 27 серпня), рівно через місяць після нападу на Катерину Гандзюк в Херсоні і на третій день після візиту Андрія Садового в Херсон.

До слова, історія візитів мера Львова Андрія Садового до інших міст України теж заслуговує на підвищену увагу суспільства і правоохоронців, оскільки від неї за кілометр тхне політичною корупцією. Журналісти неодноразово просили Львівську міську раду надати відповіді на запитання, пов’язані з загадковим проектом Urban Talks,  у рамках якого відбувалися поїздки міського голови Львова Андрія Садового по містах України. Адже ані на сайті міської ради, ані з усних відповідей прес-служби не вдалося з’ясувати жодної інформації про те, що це за захід, його статус, організаторів та джерела фінансування.  Незважаючи на те, що організовують та проводять його, можна припустити, силами партійних структур, але у робочий час мера Львова та ще й у формі службових відряджень.

Звісно, Андрій Садовий і його соратники зараз почнуть звинувачувати правоохоронців в тому, що через кримінальні провадження на опозиційну політичну силу та її лідера – кандидата в президенти, чиниться тиск, а звинувачення в співпраці з Кремлем – стандартна вигадка української влади. Але такий хід, як і «зізнання» Андрія Садового у власній неадекватності, яка нібито стала причиною його ненависті до Катерини Гандзюк, не дасть жодного ефекту. Львів’яни, на відміну від широкого українського загалу, а також правоохоронці, знають про те, що вперше Андрій Садовий став мером Львова в 2006 році завдяки російським грошам, які, для проведення виборчої кампанії, йому надав БМ Банк (Банк Москви), дочірня структура якого з’явилася на українському ринку в 2005 році. Без сумніву, Москва вирішила підтримати надійного кандидата, який згодом мав забезпечити інтереси РФ в одному з найбільш патріотично налаштованих міст України.


Патріотично налаштовані львів’яни ніколи не розуміли, чому їх мер з таким завзяттям береться організувати в місті Лева фестивалі під егідою російських фінансових структур. Навіть в часі війни, а також незважаючи на те, що саме львівська громада, в обличчі громадського діяча Олега Радика, започаткувала економічний бойкот російських товарів, Андрій Садовий продовжив підтримку ініціатив російського «Альфа-банку». У Львові до останнього часу, незважаючи на опір та акції протесту місцевих активістів, кількість відділень «Альфа-банку» більша, ніж у російських містах. А під час останнього Alfa Jazz Fest у Львові Андрій Садовий провів три таємних зустрічі з російським олігархом Михаїлом Фрідманом, який, без сумніву, представляє інтереси російських спецслужб. Одна з них відбулася в готелі «Цитадель», який було повністю закрито для сторонніх відвідувачів через його цілковиту резервацію «Альфа-банком». Інша зустріч, яка є набагато цікавішою, відбулася в відпочинковому комплексі «Едем Резорт», що належить екс-нардепу від партії «Свобода» і вихідцю з кримінального середовища Ігорю Кривецькому («Пупсу»). В цій зустрічі брали участь сам Садовий, Михаїл Фрідман і Святослав Вакарчук. Але все таємне, рано чи пізно, стає видимим. Як це сталося з цією зустріччю і з розмовою Андрія Садового щодо Катерини Гандзюк.

Сьогодні весь світ чудово розуміє, що перспективи вирішення Росією «українського питання» військовим шляхом залишаються примарними. А тому, в умовах обмеженості застосування військового ресурсу, Кремль, за сукупністю ознак, робитиме ставку на власних внутрішніх агентів в Україні. В тому числі й на лідера політичної партії «Самопоміч» Андрія Садового, котрий переконує українців, що такі патріоти як Катерина Гандзюк, а також всі, хто протистоять російській агресії та корупції, яка їй лише сприяє, є «небезпечними ворогами» для самого ж українського суспільства. Саме так, через оприлюднення аудіозапису розмови лідера «Самопомочі» Андрія Садового, де він «усього навсього» намагається дискредитувати українську патріотку Катерину Гандзюк, вчергове проявилася присутність спецслужб РФ в українській політиці, де їх агентура традиційно відзначається відвертим популізмом і тотальною критикою, яка лише збільшуватиметься у міру наближення президентської та парламентської виборчих кампаній.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Херсон,Львів,Святослав Вакарчук,корупція в Україні,Андрій Садовий,Самопоміч,Михаил Фридман,Екатерина Гандзюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.