Кандидат в президенти від Українських Націоналістів

26 октября 2018, 13:18
Владелец страницы
Народний депутат ВО Свобода
0
51
Кандидат в президенти від Українських Націоналістів
Хочеш мати Українську Владу ? ГОЛОСУЙ ЗА НАЦІОНАЛІСТІВ !

Українські Націоналісти визначаються з кандидатом на вибори президента в 2019-му році

Цілком зрозуміла та вірна думка, що від Націоналістів в Україні має бути єдиний кандидат на посаду президента в 2019-му році. І заперечувати це може лише або дурень, або провокатор.
14 жовтня на вже традиційному Марші Слави лідер ВО Свобода Олег Тягнибок показав, що для нього інтереси Української Нації стоять вище за свої особисті амбіції. Тягнибок оголосив, що задля пришвидшення об'єднання Націоналістичних сил не буде балотуватися на президентських виборах.
Водночас Олег запропонував розглянути кандидатом від об'єднаних Націоналістичних сил Руслана Кошулинського. Адже ми, Свободівці, вважаємо, що Руслан гідна кандидатура.
Руслан Кошулинський, людина, яка достойно показала себе на посаді віце-спікера парламенту, яка в критичні дні Революції Гідності взяла на себе відповідальність за долю України, чоловік, який з посади віце-спікера врУ по закінченню повноважень без вагань пішов на фронт сержантом артилерії.
Руслан Кошулинський - це людина, яка є уособленням чеснот Українського Націоналіста, і саме тому кандидатура Руслана запропонована всім Націоналістам для розгляду кандидатом від об'єднаних Націоналістичних сил. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: национализм,ВО Свобода,Олег Тягнибок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.