Чи згодні українці на розміщення баз НАТО в Україні. Відеосоцопитування

1 октября 2018, 19:51
Владелец страницы
0
1150
Чи згодні українці на розміщення баз НАТО в Україні. Відеосоцопитування

В цьому блозі побачите відповіді людей в Києві на питання чи підтримують вони розміщення військових баз НАТО в Україні. Показані всі відповіді без виключення і нічого не вирізано.

Пересічним перехожим в Києві ставили питання чи згодні вони на розміщення військових баз НАТО в Україні. Відповіді були самими неочікуваними, а які саме дивіться в відео нижче. Показані всі відповіді людей без виключення і нічого не вирізано.


Також дивіться по цій темі опитування, що проводились в різних містах України чи підтримують люди вступ України до НАТО. Формат такий самий - показані всі відповіді без виключення і нічого не вирізано.Не забудьте поділитись цим матеріалом зі своїми друзями та знайомими, а свої враження від побаченого пишіть в коментарях під цим блогом та під відео на ютуб.
#Protsenko #ІванПроценко #ДумайтеСамостійно
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Киев,Львов,соцопросы,НАТО,НАТО-Украина,Херсон,Одесса,видео,видеоролики,украина - нато,Чернигов,украинцы,Львів,учения,опрос,Украина-НАТО,опросы,видеоблог,Одеса,соцопрос,социологический опрос,Україна,Учения НАТО,видео youtube,саммит НАТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.