Мер на Вінниччині краде гроші на будівництві доріг

18 августа 2018, 12:27
Владелец страницы
0
28

Схоже, на Вінниччині прикриватися патріотизмом вже стає мейнстрімом. Кожен думає, що за ширмою патріотичних лозунгів не буде видно фінансових афер та розкрадання державних коштів.

Микола Грушко – «батьківщинівець» зі стажем – вже давно плюнув на громаду міста і працює виключно у своїх інтересах.

            У минулому році пан Грушко вирішив, що не так вже і важливо, щоб містяни ходили по надійній та якісній тротуарній плитці. А оскільки Грушко – чоловік серйозний, то вирішити – значить зробити. От він і зробив тротуарне покриття по вулиці Героїв Майдану (як символічно) без передбаченої проектно-кошторисною документацією 50-ти сантиметрової підстилки із цементно-піщаної та щебеневої суміші. Плитку поклали прямо на старе асфальтне покриття. Нормально. Ніхто ж не жаліється.

            Дійсно. Якщо можна, то чому не зробити менше?

Втім, знизити вартість виконаних робіт чомусь забулися і комунальне підприємство міської ради «Комунсервіс» перерахувало всю суму. 800 тисяч гривень.

Куди пішла різниця можна і не говорити. Тут і так все ясно. У таких містечках, як Липовець, жодна оборудка такого типу не проходить без відома мера.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.