Заява Партії захисників Вітчизни щодо замаху на життя її Лідера – Юрія Кармазіна

14 серпня 2018, 12:27
Власник сторінки
Голова Партії захисників Вітчизни
0
106

Заява Партії захисників Вітчизни щодо замаху на життя її Лідера – Юрія Кармазіна

Заява Партії захисників Вітчизни щодо замаху на життя, побиття її Лідера – Юрія Кармазіна, що призвело до  грубого порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, Конституції України правоохоронними органами, необхідності відновлення Конституційного ладу в Україні

 

Партія захисників Вітчизни обурена замахом на життя, побиттям її Лідера – Юрія Кармазіна, вимушена констатувати, що в Україні внаслідок дій керівництва всіх без виключення найвищих органів державної влади знищуються всі надбання, які були здобуті Українським народом з моменту набуття Україною статусу суверенної, незалежної, демократичної, соціальної держави, а Україну відкинуто в число нецивілізованих держав світу.

Вважємо, що, здійснивши замах на життя Голови Партії – Юрія Кармазіна, влада поставили на коліна УВЕСЬ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД, била кожного з нас та повернулась до часів тоталітарного режиму.

Такі дії є несумісними з демократичним та цивілізованим розвитком України, а українська та світова спільнота повинна дати належну оцінку таким незаконним діям влади.

Констатуємо, що таке жорстоке побиття відбулося через його національні та політичні погляди, боротьбу з корупцією та захист звичайних громадян.

Погоджуємось із словами Посла США в Україні, який в новорічному привітанні заявив, що українська влада оголосила своєму народу війну.

Нещодавно, в ефірі одного із загальнонаціональних телеканалів Юрій Кармазін заявив про намір висунути свою кандидатуру на пост Президента України.

Тому, така надмірна жорстокість, характер та спосіб нанесених ударів   з боку правоохоронних органів по відношенню до адвоката, який виконував свій службовий обов’язок,  політика, Голови Партії, потенційного кандидата в Президенти України, правозахисника, Юрія Кармазіна,  об’єктивно свідчить про замах на його життя,  вчинене у зв'язку з його державною чи громадською діяльністю, що є кримінально карним діянням та підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст.. 112 Кримінального кодексу України.

У ст. 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод встановлено, що нікого не може бути піддано катуванню або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню.

За ст. 28 Конституції України кожен має право на повагу до його гідності. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

На підставі угоди про надання правової допомоги Юрій Кармазін здійснює безоплатний захист командира батальйону спецпризначення МВС Торнадо Онищенка Руслана Ілліча, вступив у справу на стадії апеляційного провадження, що свідчить про те, що правоохоронним органам та прокуратурі було достеменно відомо, що він здійснює правозахисну діяльність.

23 липня 2018 року в судовому засіданні в Апеляційному суді Києва Юрій Кармазін здійснив під фіксацію кілька гучних заяв про причетність до злочинної діяльності вищих посадових осіб держави, а саме: Головного військового прокурора, Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ, деяких працівників СБУ.

Зокрема, було зазначено, що перший заступник Головного військового прокурора має тестя, який є головою військового трибуналу так званої ДНР.

Окрім того, Юрій Кармазін під час судового засідання заявив клопотання про проведення відкритого процесу в порядку статті 129 Конституції України, негайного звільнення його підзахисного Онищенка Р.І. та інших «торнадівців» з-під варти через незаконність їхнього утримання, бо жодної ухвали про продовження їх тримання за гратами не існує.

Юрій Кармазін оприлюднив відомості про побиття невстановленими спецпризначенцями  екс-бійців та про бездіяльність правоохоронної системи щодо розслідування фактів тортур, фізичного та психологічного тиску над Торнадівцями. Не виключно, що особи в балаклавах, які катували екс-бійців Торнадо могли бути ті самі люди, що розстрілювали Небесну Сотню.

Також було вказано на незаконність проведення будь-яких слідчих дій через те,  що групу прокурорів призначав головний військовий прокурор Матіос, який є свідком по даній справі. Зокрема народний депутат України Т.Чорновіл, діючи в інтересах головного військового прокурора Матіоса А., виступаючи з екранів провідних телеканалів, розповсюдила неправдиву інформацію, яка навіть не інкримінувалася «торнадівцям». Тому і потрібен був фейковий бунт в СІЗО для подальшого проведення закритих засідань.

Окрім того, військова прокуратура не мала права проводити розслідування щодо бійців батальйону спецпризначення МВС Торнадо через те, що ця справа їй не підслідна.

Зазначаємо, що Юрій Кармазін як адвокат вступив у цивільну справу по захисту честі й гідності бійців через цинічне оббріхування деякими народними депутатами та прокурорами.

9 серпня 2018 року до Юрія Анатолійовича поступив дзвінок від Народного депутат України Юрія Тимошенка, який поцікавився, чи відомо захиснику про наміри правоохоронців вивезти його підзахисного Онищенка Р.І.  з Лукянівського СІЗО для проведення будь-яких слідчих дій. Кармазін повідомив, що жодної інформації не надходило.

Далі, направляючись до слідчого ізолятора, Юрій Анатолійович о 16.09  зателефонував в.о. начальника СІЗО й повідомив, що він з хвилини на хвилину буде на місці та просив підготувати все необхідне для конфіденційного побачення із своїм підзахисним.

Прибувши до будівлі ізолятора о 16.13, його зустріла адвокат по даній справі Світлана Федорова, яка повідомила, що в приміщення нікого не допускають, після чого він побачив, що з території починають виїздити автозаки.

Намагаючись не допустити незаконному вивезенню (викраденню) його підзахисного, ставши біля одного з автомобілів, він вимагав від правоохоронців надати документи, на підставі чого вивозять Онищенка Р.І. та інших бійців.

Після зазначених вимог працівники поліції та національної гвардії оточили Юрія Кармазіна, під час чого він ще раз повідомляє, що є захисником Руслана Ілліча Онищенка. У відповідь на зазначені заклики, Юрій Кармазін отримує чисельні удари ногами й кийками по ногам, боковий удар в щелепу, удар в потилицю. Від завданих ударів він падає з висоти свого зросту і вдаряється головою об асфальтне покриття та на якийсь час втрачає свідомість.

Правоохоронці перебувавли у повній бойовій викладці, балаклавах, без опізнавальних знаків, що нічим не відрізняється від методів злочинного режиму Януковича-Азарова.

Окрім того, тільки один Юрій Анатолійович був одягнений в українське національне вбрання – вишиванку, що може свідчити про ненависть правоохоронців до всього Українського.

Вважаємо, що тільки чудом та з Божої допомоги Голова Партії захисників Вітчизни залишився живим.

Вбачаємо в діях працівників правоохоронних органів наявні ознаки кількох кримінальних правопорушень, передбачених Кримінальним кодексом України.

В діях правоохоронців є всі ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 398 КК України, що полягає у вчиненні в будь-якій формі перешкод до здійснення правомірної діяльності захисника особи по наданню правової допомоги або порушення встановлених законом гарантій їх діяльності та професійної таємниці, вчинені службовою особою з використанням свого службового становища.

Окрім того, в діях правоохоронців є всі ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 399 КК України, що полягає в умисному заподіянні захиснику чи представнику особи або їх близьким родичам легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з діяльністю, пов'язаною з наданням правової допомоги.

Особливо обурює той факт, що на п’ятий день після скоєного злочину, національна поліція не внесла відомості до єдиного державного реєстру досудових розслідувань. Якщо така бездіяльність відбувається щодо автора Конституції України, Кримінального кодексу України, то можна зробити висновок, що в країні таке коїться щодня.

Такі дії усіх посадових осіб показали, що в Україні відсутній принцип верховенства права, соціальної цінності людини й громадянина, а побиття адвокатів правоохоронцями є систематичним та грубим. Тільки за цей місяців в Україні було безпощадно побито 6 адвокатів.

Також, зазначаємо, що правоохоронцями через грубе перешкоджання та заподіяння тілесних ушкоджень адвокату Кармазіну Юрію Анатолійовичу грубо порушено статтю 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, якою передбачено кожному право на захист.

Розцінюємо такі дії, як наступ на адвокатуру, як самостійну гілку влади, яка  є частиною правосуддя.

Глибоко обурює той факт, що добровольців, котрі перші пішли захищати суверенітет України, її територіальну цілісність, через невиконання державою, покладених на неї обов’язків, наразі кидають за грати й звинувачують в неіснуючих злочинах.

За деякими даними вже засуджено більше 8200 добровольців, а 21000 повідомлено про підозру, що складає приблизно 15 відсотків від загальної кількості військовослужбовців, що перебувають (перебували на фронті).

 Ми вважаємо, що у зв’язку з цим побиттям увесь Уряд, на чолі з В. Гройсманом має піти у відставку достроково, а такі дії мають розслідуватись на європейському рівні через приниження честі людей, перевищення владних повноважень, введення суспільства в оману, жорстоке побиття адвокатів, громадських активістів, осіб, що перебувають під слідством.

Подальше застосування підзрозіділів, які здійснювали побиття адвоката Юрія Кармазіна, в балаклавах, кийками, неможливе, а вони мають бути відправлені на фронт, для того, щоб спокутувати вину перед Українським народом.

Вважаємо, що влада в особі Президента України Петра Порошенка, який не гарантував дотримання прав і свобод людини і громадянина, веде країну до загострення соціально-політичного конфлікту в Україні на фоні безпрецедентного падіння рівня життя і повного зростання з корупційними, олігархічними кланами.

Вважаємо неприпустимим і недопустимим подальше перебування на посаді Генерального прокурора Юрія Луценка, який замість того, щоб втрутитись і прибути на місце вчинення масових безчинств та побиття адвоката Юрія Кармазіна, через свого прес-секретаря подавав сфальсифіковані докази. Ми висловлюємо недовіру такому Генеральному прокурору.

Ми вважаємо ганебною діяльність Служби безпеки України через безпідставність застосування співробітників Альфи в діяннях по викраденню бійців Торнадо.

Ми висловлюємо щирі співчуття Юрію Анатолійовичу та вимагаємо:

1. НЕГАЙНО розформувати підрозділи, які здійснювали побиття адвоката Юрія Кармазіна 9 серпня 2018 року;

2. Створити в порядку статті 89 Конституції України тимчасову слідчу комісію щодо розслідування фактів побиття адвокатів, в тому числі Першого від України Сенатора Міжнародного Парламенту Безпеки і Миру, Народного депутата України 2,3,4,6 скликань, Почесного працівника прокуратури, Заслуженого юриста України, Гетьмана козацтва всієї України Юрія Кармазіна, яка в тижневий термін має доповісти про причини, замовників, виконавців, організаторів  подій;

3. Суворо дотримуватись вимог чинної Конституції та законів України всіма посадовими особами.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Юрій Кармазін
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.