Як Москва боїться єдності її ворогів

10 августа 2018, 19:23
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
997
Як Москва боїться єдності її ворогів

Заходила сьогодні Максакова. На жаль, Марічка вчергове стала жертвою наклепу.

Кремлеботи поширили інформацію нібито Максакова і радник міністра культури Олександр Сусленський вимагають перейменувати Великий зал консерваторії з імені Василя Сліпака у імені ...самої Марії Максакової. Це абсолютна нісенітниця. 

Марія нині займається репетиціями разом з 3500 бійцями АТО (ООС) історичної реконструкції приїзду Мерилін Монро до американських солдат в Корею. 

І Василь Сліпак - для неї так само, як для нас, усіх Герой. 

Щодо зали його імені, то якраз я був ініціатором перейменування Великої зали консерваторії на честь Василя - прими "Гранд Опера" у Парижі, який під час російської агресії приїхав на рідну землю, пішов на фронт у складі Добровольчого українського корпусу і загинув в бою від кулі московського снайпера.

Спочатку у мене взагалі була думка, що варто назвати іменем Сліпака усю Національну художню академію, яка носить ім'я Петра Чайковського. Коли я виступив з такою ініціативою з парламентської трибуни (ось цей виступ - https://youtu.be/JHEmXASRRTM), то ряд діячів культури справедливо дорікнули мені: безумовно, Сліпак заслуговує шани, одначе, варто шукати альтернативу, бо ж Чайковський - українець з давнього козацького роду Чайок. Навіщо дарувати геніального композитора - нашу культурну спадщину - московитам, знаним історичним рейдерам. 

Ми зібрались на нараду в кабінеті міністра культури Євгена Нищука, який, віддаю належне з самого початку підтримав мою ініціативу, як і державний секретар мінкульту Ростислав Карандєєв. Буди присутні також згаданий вище Олександр Сусленський та колега Ігор Мосійчук. Радились, шукали варіанти. І знайшли хороше, на мою думку рішення: лишити консерваторії ім'я Чайковського, а її Великий зал - назвати іменем Сліпака. Тоді я подзвонив двоюрідному брату Василя Володимиру Омеляну спитав його думку, він теж підтримав. 

А брудні інсинуації щодо Марії - яскраве свідчення того, наскільки Москва боїться єдності її ворогів.


Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Источник: https://censor.net.ua/b3080843

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Москва,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Ігор Мосійчук,Міністерство культури,Евгений Нищук,Мария Максакова,Владимир Омелян
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.