Мер Надал = дерибан землі

15 июня 2018, 13:47
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
49
Мер Надал = дерибан землі

Щойно Тернопільська міська рада проголосувала за звільненння нашої партійки Оксани Богданівни пані Яциковської з посади голови бюджетної комісії.Жодного корупційного скандалу. Жодної дії, яку засудили б тернополяни. Навпаки.

Лише "отвєточка" міського голови Сергія Надала на наші дії щодо захисту права мешканців сіл навколо Тернополя самим визначати межі об'єднаної громади (як і прописано в законі).

Серед "свободівців" знаю дуже багато достойних людей: від колег в парламенті і місцевих депутатів до рядових партійців. Те, що робить Надал в бажанні роздерибанити землю - компроментує вас усіх. Просто робіть висновки. Соціологія вам в поміч. 

Потім не дивуйтесь, як Надал і кандидат від Почаївської лаври ФСБ МП Головко (аномально висока підтримка саме в Почаєві, де московські попи керують своїми зомбі) знову заберуть у вас присутність в парламенті. Просто є межа здорового ґлузду.


Андрій Лозовий,
народний депутат України,
заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: ВО Свобода,Тернопіль,Радикальна партія,Почаївська лавра,сергій надал,Олег Ляшко,Андрій Лозовий
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.