Названо найефективніші українські об’єднання в інформвійні з РФ

18 мая 2018, 13:54
Владелец страницы
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
0
25
Названо найефективніші українські об’єднання в інформвійні з РФ

Вашій увазі пропонується дослідження про тих, хто створює український контр-пропагандистський контент під час гібридної війни з Росією.

Агентство стратегічних досліджень (АСД) назвала найбільш успішні, як офіційних - зареєстрованих, так і неофіційних організацій, аналітичних агенцій, неформальних груп, ініціатив, які продемонстрували свою ефективність в сфері протидії інформаційній агресії з боку Росії за 2014-2017 рр.. 

В топ-10 увійшли Центр «Миротворець», «Інформнапалм», «СтопФейк», «Інформаційний спротив», а також – НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень», ГО «Вільні Люди», Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова, Міжнародний інформаційний консорціум «Бастіон», Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Український інститут майбутнього. 

Цей перелік було сформовано на основі моніторингу всесвітньої мережі за період 2014-2017 рр., за основу бралися інформаційні матеріали та заходи, спрямовані на протидію інформаційній агресії з боку Росії, розвінчання міфів російської пропаганди, формування і захисту національного інформаційного поля. Деякі організації не потрапили до десятки через те, що сформувалися вони в більш пізній період війни.

Внесок в протидію інформаційній агресії РФ окремих осіб, засобів масової інформації, а також державних інституцій АСД не досліджувало.

Експерти АСД відзначають, що дослідження не претендує на максимальну об’єктивність, адже основним критерієм є наявність в мережі інтернет інформаційного контр-пропагандистського контенту. 

Агентство також відзначає, що заходи з протидії російським інформаційним диверсіям у кожної організації свої – хтось проводить тренінги, хтось створює інформаційні ресурси, хтось проводить публічні інформаційні кампанії, вуличні заходи, хтось готує аналітику, збирає і оприлюднює дані про дії агресора тощо. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: інформаційна війна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.