Піти по-тихому...

24 апреля 2018, 17:35
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
182

Керівник департаменту Управління державної охорони Владислав Кошмяков скоїв більше злочинів, ніж зірок у нього на погонах.


Коли виявилося, що диплом Кошмякова підробний, керівництво попросило його звільнитись за власним бажанням без жодних розслідувань. Але цю особу підозрюють у причетності до перестрілки у Княжичам, адже він публічно захищав затриманого там Ігоря Касьяна - свого колишнього підлеглого по УБОПу.

Крім того, має місце кричущий факт сепаратизму: за час служби в УДО Кошмяков переписав свою особу справу на бланку 9-го управління КДБ та перешив на мундир ґудзики із серпом і молотом, активно пропагував методи роботи НКВС.

А ще є «поранення» у зоні АТО. За словами колег, поранення оформили, коли Кошмяков зламав палець на корпоративі у київському ресторані.

Чи може така людина піти на відпочинок замість тюрми? Кому він передасть секретні документи, до яких мав доступ за 3 роки роботи? Хто відповість за його призначення на посаду?

Вимагаю відповідей на ці питання від керівника УДО Валерія Гелетея.Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Источник: https://censor.net.ua/b3063067

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: УБОП,Гелетей,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,ДСО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.