Моя правка - найбільш антикорупційна в історії вітчизняного законодавства

16 марта 2018, 15:38
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
108

"Брехня обійде півсвіту, поки правда вдягає штани" - казав великий британський прем'єр Вінстон Черччіль.Четвертий день триває брудна і мерзенна брехлива кампанія, щоб вичорнити нашу команду. Зверніть увагу на рівень її цинізму, я товстошкірий. Але мені до болю шкода людей, які повірили цій брехні, і занервували через це. Сміттємер Садовий і олігарх Коломойський, ЗМІ яких роздавали цю паніку, про людей не думають...

Вже два дні мої правки є нормою закону - і всі можуть переконатися, що ніякого похоронного колапсу не відбулось. Але мало хто з тих, хто поширював цей фейк, набрався мужності вибачитись.

В реальності ж моя правка є найбільш антикорупційною правкою в історії вітчизняного законодавства. Обмежуючи терміни досудового слідства, ми ламаємо багатомільйонні схеми, коли силовики на місцях віджимають у підприємців бізнеси коли реальних злочинців правопохоронні органи захищають, а невинних людей - роками тримають в СІЗО за сфальсифікованими, штучно затягнутими справами.

Ми даємо українцям право на захист.

Ми ламаємо прокурорський, суддівський і ментівський бєспрєдєл.

І не відступимо з цього шляху, до яких брудних методів не опускалися б наші опоненти.Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.