Рошен - блогосфера

11 березня 2018, 16:58
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
422

НІКОЛИ Б і НЕ ПОДУМАВ, що буду коментувати


зустріч президента з блогерами
(шо робота у людини за така - "блогер"?
а в реальному житті вони - хто?)

але не втримався.

1.невже президенту воюючої країни - з сильним ворогом ззовні, з надскладною економічною ситуацією всередині - нє#уй чим зайнятись, як зустрічатися з лояльними царелюбними блогерами? якщо цікава думка зі сторони - вартує не пити каву з і так лояльними графоманами (окремі з яких - об'єктивно талановиті), а поспілкуватися із звичайними людьми. метро. тролейбус. вокзал. базар. супермаркет. що вам, Петре Олексійовичу, нового скажуть ті, хто і так за вас публічно (з різних причин) вписується? не можливо перепливти Босфор, готуючись до запливу в теплій ванні.

2.проглянув список запрошених. двох з них - читаю. один - дуже правильно пише, на мою думку, по церковному питанню. другий - дуже добре пише смачні тексти, в більшості випадків - з ним не згоден, але пише так, що хочеться читати. ще про двох - просто чув. хто такий Олешко - раніше не знав. як виявилось, феєричний долбойоб - так спалити контору і все спаскудити дві години президентського часу (президента воюючої країни, кандиба!) - це, звісно, повний афедрон.

3.в цілому все це - політична сублімація. певному жулью в оточенні президента хочеться подати йому красиву картинку. але роблять її штучно. ефект відповідний - в силу їхнього срача між собою швидше в мінус.

4.в чому був резон оприлюднювати увесь список і палити воістину цікавого громадянина, який відтепер матиме в інформпросторі ярмо співробітника Банкової (навіть, якщо це не так - вже не важливо, думатимуть інакше). навіть здивувався, що одного персонажа можна віднести до т.зв.порохоботів. повірте, щиро.

5.погортав сторінки тих високоповажних блогерів, про яких раніше і не чув, але сам президент покликав їх на зустріч. хай Бог милує! переважно (не у всіх) - тупі тексти, неприховане подхалімство, накручені лайки і коментарі ботів на тему "дякую". гидко і смішно. з такими "технологіями" ви і в сільську раду вибори не виграєте.

6.є певна кількість людей, які Порошенка підтримують щиро. їх таке царелюбство з нальотом демократії (цитую: "президент пришёл в джинсах") - ймовірно, відштовхне.

7.хороше було питання про теплу ванну. от тільки такі зустрічі - це пірнути вглиб теплої ванни. а там, пірнаючи так глибоко - втопитись легше, ніж у бурхливій річці.

8.хтось розводить президента на гроші, видаючи ботів - ніби то результат.

9.вже очевидно, що Порошенка не буде в другому турі. з таким підходом - і за третє місце слід поборотися. бо може бути ще менше.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Україна,вибори,Андрій Лозовий,блогери,Банкова,Петро Порошенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.