"Вперед, нова опозиція!"

20 февраля 2018, 18:06
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
113

оце ж натрапив на УП на банерну рекляму відомого шлюбного афериста Сергія Капліна, який кинув дружину заради тренера, і не платить аліменти на свою дитину, сволочь.і ця рекляма робе мені розрив мозга.

ні, навіть не аморальною поведінкою Капліна, який має гроші платити за дуже дорогу банерну рекляму, але шкодує гроші для рідної дитини, не платячи аліменти (навіть ув'язнені за ґратами аліменти платять) - з парламентським Чарлі Чапліним негідником все і так ясно. він, як та зозуля, що кидає своїх пташенят саменьких у гнізді на призволяще...

розрив мозга - це контент цієї реклями.

свій двіж Чаплін називає "нова опозиція".

при цьому Сергій Капліним залишається чинним членом фракції "Блок Петра Порошенка", чинним учасником провладної коаліції, яка несе відповідальність за стан справ у державі.

це справді щось нове.

p.s. невже, він щиро вважає людей такими ідіотами, щоб вірити у те, що провладний депутат, член БПП, учасник коаліції - це, бачте, нова опозиція? чи просто розводить спонсорів на гроші у такий примітивний спосіб?

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: реклама,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Петро Порошенко,Сергій Каплін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.