Дві сучки

1 февраля 2018, 20:15
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
316

...ні, це не про цих красунь - Пеппі і Тіну.


дві сучки - це особи, яких - є таке історичне непорозуміння - називають людьми, які використовували цих бульдожок як рожальний станок для продажу щенят.

коли дівчата стали вже не годитися для такої "роботи" - дві сучки навіть (вдумайтесь!) не захотіли віддати Пеппі і Тіну в добрі руки.

дві сучки хотіли закрити їх в сараї і не годувати, щоб пошвидше здохли. але дві жадні сучки погодились віддати їх добрим людям за викуп.

дві мерзотні сучки привезли бульдожок в маленьких переносках, в які вони не поміщались, у дівчаток - страшний стрес. Пеппі сильно укачало, вона перестрибнула через увесь салон і билась об скло, аби пошвидше втекти від садистів, розбила ніс, стала задихатися. її рвало пшеницею, кандиба, чистою пшеницею! від стресу почався набряк шийки...

лікар каже, що якби її привезли на п'ять хвилин пізніше - бульдожки вже не було б! дихає нині через апарат штучного дихання, ніч біля неї чергував медбрат Женя з клініки "Бест" - низький уклін йому та лікарям Віталію і Максиму Станіславовичу.

Olga NuzhnaYana Izmalkova та інші волонтери зібрали кошти для цього, а я оплатив необхідне лікування дівчаток, які були в жахливому стані.

Пеппі і Тіну доведеться ще довго лікувати і реабілітувати, якщо у вас є бажання і можливість допомогти - напишіть, будь ласка, Ользі або Яні.

або картка Приватбанку 5168 7423 4706 7534 Нужная Ольга.Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: бульдог,Радикальна партія,Андрій Лозовий
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.