Вони тренуються на собаках, щоб краще цілити в нас

18 сентября 2017, 15:22
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
284

Прошу колег і журналістів не бути байдужими.


Разом з Іваном Петровичем, зоозахисниками, громадськістю пікетуємо Київську місцеву прокуратуру #10 (Шевченківський район), співробітники якої покривають звірства живодерів Святогора, Короля, Руденка та інших.

Прокурорський синочок Олексій Святогор вбив вже понад тисячу (!!!) бідолашних собачок і котиків, сам хизується цим в соцмережах - але цей виродок досі не покараний. Навіть, незважаючи на те, що парламент ухвалив зміни до кримінального кодексу, який більш жорсткою відповідальність за негуманне поводження з тваринами.

Кришує догхантера Святогора колега його тата, перший заступник прокурора міста Києва Вадим Кучер.

Оскільки Кучер ховається від громадськістю, ми разом з організатором акції Оксана Костюкевич та іншими захисниками тварин самі пішли в прокуратуру. Перед нами заблокували двері на другий поверх, де знаходиться кабінет Кучера. Але мирним ненасильницьким протестом ми добились зустрічі з ним, під час якої я подзвонив першому заступнику Генерального прокурора України Дмитру Сторожоку і разом з активістам повідомив його про те, як прокурори Шевченківського району покривають живодерів. Пан Дмитро висловив нам підтримку і пообіцяв взяли справу на особистий контроль.

Прошу колег і журналістів не бути байдужими. Ставлення до тварин - одна з найчіткіших ознак рівня цивілізованості суспільства.


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2fcensor.net.ua%2fb7055

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Андрій Лозовий,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.