Подвійні стандарти МОЗу

06 вересня 2017, 17:24
Власник сторінки
Правник
0
43

За рік керування міністерством виконувачка обов’язків Супрун прославилася вибірковим застосуванням правових норм, зокрема продемонструвавши це і на власному прикладі.

Сумнозвісні скандали, в які регулярно потрапляла або ініціювала Супрун вже достатньо зіпсували репутацію і її як держслужбовця, і реформу, яку вона пропонує. 
Ні для кого не секрет, що чесність і прозорість - найбільша зброя у політичній боротьбі. Вона, власне, обеззброює вашого опонента, позбавивши його головного - інструмента для маніпуляцій. Тому, брудні технології виходять із моди, політики починають дорожити репутацією навіть в Україні, бо всім зрозуміло - чесне ім’я не купиш за гроші. Супрун недооцінила цей факт.
Використовуючи абсолютно популіські дешеві обіцянки, вона захопила владу. Однак, найгірше в цій історії те, що вона закликає до правди й справедливості, особисто нехтуючи цими принципами. Для підтвердження непотрібно далеко ходити - згадайте лише історію з її дипломом. Інформації про її освіту за раз в інформаційному полі вибухноло стільки, що хоч на стінку лізь. Навіщо? Чому не можна було опублікувати документи, що підтверджують її компетенцію (якщо такі існують)  ще до призначення її в.о? Ні, мабуть, команда її піарників вирішила, що краще зчинити для цього інформаційну бурю. 
Проте, якщо питання з дипломом їм вдалося зам’яти з горем навпіл, то факт порушення українського законодавства через володіння Уляною Супрун громадянством одразу двох держав досі має місце. Про це нещодавно писала журналістка Наталія Влащенко: "Минули всі терміни, протягом яких в.о. міністра зобов'язана була відмовитися від американського громадянства. Цього вимагає закон України. Джерела стверджують, що зречення (а це дія безповоротна) так і не відбулося. Судячи з усього, Супрун не збирається ставати громадянкою України. Як не збиралася цього робити Яресько, Згуладзе,, Абромавічус, Балчун та інші".
Цей, по суті, злочин особливо актуалізується на тлі останніх подій, пов’язаних з призначенням Шолойко держсекретарем МОЗу. «Через ризик виникнення конфлікту інтересів і великий суспільний резонанс навколо призначення Наталії Шолойко державним секретарем МОЗ, урядом було ухвалене рішення переоголосити конкурс на цю посаду», – прокоментувала це рішення в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. 
А як на рахунок конфлікту національних інтересів (я вже мовчу про великий резонанс) у призначенні Супрун? Тобто для когось, закон мусить працювати, а для високопосадовців він значення не має? Веселі, брате, часи настали...
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.