Чергові баталії уряду та Верховної Ради у медичній сфері.

5 сентября 2017, 12:48
0
13

І знову у центрі уваги опинилося питання охорони здоров’я. На жаль, дитячі смерті підтверджують, що МОЗ не здатен самостійно провести якісну реформу. Скільки ще смертей потрібно, що всі це зрозуміли?

Буквально вчора Голова парламентського Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний звернувся до Кабміну з проханням скасувати мораторій на перевірку контролюючими органами оздоровчих дитячих закладів. Нагадаю, наприкінці травня Міністерство охорони здоров’я вражаючи швидко ліквідувало підрозділи СЕС та наклало вищезгаданий мораторій. І все це під соусом боротьби проти корупції. Навіть до прийняття цього злочинного рішення епідеміологічна ситуація по країні не завжди була під контролем через перманентний брак критично необхідних вакцин та сироваток для щеплень (знову провина МОЗу). Тепер же від недбальства та халатності МОЗівських бюрократів мруть діти. Жахає, що це тільки початок.

Але якою б важкою не була б ця тема, ми маємо вчитися на своїх помилках. Зараз треба консолідуватися і не дати МОЗу продовжити вбивати українців, ми не маємо жодного морального права допустити інші дитячі смерті.

Міністерство вже довело, що воно неспроможне приймати адекватні рішення. Вже одна «блискавична» реформа подолала корупцію. От тільки платять за цей так би мовити успіх доводиться українцям власними життями. Може годі вже слухати остогидлі байки про те, як Супрун рятує українську медицину? До цих шахраїв взагалі довіри нема. Вони мають сидіти за гратами, а не у міністерських кабінетах.

Сподіваюся, що здоровий глузд переможе і наші Народні депутати хоча б цього разу не підведуть народ, який за них голосував. Вже одну фатальну помилку вони дозволили зробити МОЗу. Другої ж українці не пробачать. Адже прийняття МОЗівського законопроекту 6327 спричинить крах цілої медичної галузі. Ні до чого путнього ця псевдореформа не призведе.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.