Чому я проти медреформи Супрун

29 серпня 2017, 14:48
Власник сторінки
Правник
0
62

Трансформації в медицині, які пропонує МОЗ не мають на меті ні покращити здоров’я українців, ні умови в українських лікарнях.

Інформаційний вірус, який запустили на початку цього року під назвою “медреформа” покладе ще більше державних структур, ніж нещодавна хакерська атака вірусом Petya. Для мене особисто залишається загадкою чому деякі теми досі табуюються в українському суспільстві і приймаються громадою як належне. Ми ж у демократичній державі живемо, то чому ніхто не подає голосу, тоді як нас намагаються загнати в фінансові злидні і взагалі винищити? Мене таке не влаштовує.

Я не хочу платити за медицину. Звісно, армія просупрунівських ручних песиків зараз почнуть гавкати типу “Ніхто вас не заставляє платити”, ми просто легалізуємо вже існуючі хабарі і так далі. Так-от, мене це не влаштовує. Я й так плачу податки, за які вона і весь її “експертний колектив” добре себе почувають. Платити більше я не можу і не хочу. Якщо вона така розумна, як про неї розповідає Гройсман, то нехай зробить нормальну медицину без доплат. Ми вже заплатили сповна цим слугам народу про що свідчить розмір їхніх черев, який ледве прикривають сорочки за кільканадцять тисяч доларів.

Не вірю іноземцям в уряді. Так, можливо вони закінчили дорожчі університети й працювали на модних роботах. Але є така річ, як національні інтереси. Вони у кожної держави свої і насправді рідко перетинаються. Бо якби це було так світ не знав би воєн, розколів союзів, зрад, сепаратистів і всього іншого. За весь період своєї історії Україна не раз погоріла на співпраці з іноземцями, але чомусь не винесла з цього урок. Поки в уряді не працюватимуть етнічні українці, у яких національні інтереси - це інтереси держави Україна, і вони переважають над національними, доти у нас будуть проблеми.

Не бачу реальних результатів жодної з реформ. Не хотілося б розводити тотально зрадофільські настрої. Але як кажуть “не мы такие, жизнь такая”. Друзі, мені видається, що нас усіх дуже цинічно й лицимірно водять за носа. Тільки тепер з катастрофічним падінням економіки запити у держслужбовців дещо виросли. Тому й з людей треба тягнути більше. Не дайте себе розвести.

Горе -коментаторів з ідеями “треба почекати, затягнути пояси і все налагодиться” прохання не турбувати, бо не налагодиться з такими міністрами. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.