Совєцкий парадний крок мусить негайти бути скасований

9 августа 2017, 15:04
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
4
369

Як і обіцяв - направив відповідне звернення міністру оборони Степану Тимофійовичу генералу Полтораку.


Принагідно дякую пану Олександру Ружанському, що повідомив мене про цей жах, і усім журналістам, які висвітлюють цю тему.

На першому фото - Олександр Сікало. Живий приклад того, що совєцько-нацистський парадний крок треба відміняти в терміновому порядку і шукати йому достойну цивілізовану альтернативу.

Олександр - колишній вартовий почесного караулу, який тепер страждає через хронічне захворювання нирок. Нині повернувся в рідне село на Черкащині, працює в друкарні. Незважаючи на зовсім молодий вік і те, що Сашко народився здоровим - він нині не може навіть тяжке піднімати через проблеми зі здоров'ям.

І викликані ці проблеми саме його службою. Адже це вузькоспецтфічне захворювання військових почесного караулу. Крім нирок, внаслідок ускладнення Сікало має проблеми також із серцем.

Як зазначає Ружанський, це наслідки дебільного "гусячого ", або "прусського" парадного кроку, запровадженого ще у XVIII столітті королем Пруссії Фрідріхом ІІ і яким зараз у світі ходять лише в арміях Росії, України і Північної Кореї. Таким кроком також ходили в німецькій армії за часів Гітлера і в Італії часів Мусоліні, де він звався "римським". Гарна компашка для армії Незалежної України!

Але, хочу зауважити, що в підрозділах почесної варти цей вид парадного кроку набув самих гіпертрофованих форм. Це, звісно, виглядає красиво зі сторони, але супроводжується великими навантаженнями на організм почесного вартового.

І в першу чергу, саме на нирки, завдяки особливій техніці виконання такого кроку. Нога підіймається майже на прямий вугол відносно тулуба і з силою "вштамповується" в поверхню (брусчатки, або асфальту) всією стопою для отримання більш гучного звуку. Саме в цей момент нирки і піддаються сильному струсу.

Оскільки тренування почесних вартових для отримання найбільш чіткого виконання парадного кроку в рази більші, ніж у звичайних військових, то і специфічні проблеми зі здоров'ям виникають саме у цих військовослужбовців. У декого, як у Олександра Сікала, вони можуть виникнути ще під час служби, в інших - через роки.

Про цю проблему знали в РПК МО СРСР почесний караул якої зустрічав іноземних гостей в аєропорту Внуково і супроводжував усілякі поховання радянських бонзів, а також в РПК Кремлівського полку, почесна варта якого ходила до Мавзолею, а зараз ходить в Олександріський сад. Саме з цих підрозділів, за Радянського союзу, найбільше було комісованих з хворобами нирок.

***
Петро Олексійович, я знаю, що ви читаєте мою дурну писанину. Вперше закликаю до вашої реакції. Олександр Сікало - це саме той вартовий, який знепритомнів під час вашої інавгурації. Ви спокійно пройшли повз нього... Хіба не має бути навпаки - ви б поцікавилися, чому молодий здоровий козак, який здав у тому числі фізичну підготовку, щоб служити у президентському полку, раптом втрачає свідомість... Однак, як виявилось, це не особиста проблема Сашка, а застарілий рудимент совка, який треба витравлювати каленим залізом.Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=https://censor.net.ua/b6740

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Петро Порошенко,Міністерство оборони,Степан Полторак
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.