Безвіз. Европа чи Африка?

11 червня 2017, 15:56
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
2
609

Безвіз - це прекрасно.


Навіть не стільки тому, що це зручно і заощаджує кошти. А тому, що надання безвізового режиму чітко свідчить: для Европи ми не failed state. Вони, все-таки, вірять в Україну, попри усі наші проблеми. Одначе.

Справедливості заради: не все там добре, і не скрізь Европа має бути для нас прикладом. Толерантна політика багатьох европейських країн до мігрантів веде до системної цивілізаційної кризи у Европі. У Парижі, фантастично красивому працею, перш за все, барона Османа місті є цілі квартали, які дедалі більше нагадують Африку.

І Україна, на жаль, теж наступає на ці граблі. Поки-що це не особливо помітно, але тренд - чіткий. Коло Харкова є ціла колонія в'єтнамців - понад тридцять тисяч осіб (корпорація "Мівіна"). Окрема школа. Два дитячих садочка. Лікарня. Закритий общинний спосіб життя. Така собі В'єтнамська слобода.

Шулявський ринок - 5 хвилин їзди від центру Києва. Білу людину там днем з вогнем не зустріти. А що буде далі?...

І про головне.

Мільйони громадян як не їхали в европейські країни, так і не поїдуть. Бо просто не мають такої фінансової можливості.

Европейська якість життя - ось чого нам варто прагнути. І безвіз її, на жаль, нам не дає. Тут питання виключно до української влади. Зарплати, як у Европі - пункт перший порядку денного істино европейського шляху для нашої держави. Европейські пенсії, стипендії, соціальний захист людей з інвалідністю. Европейські дороги та інфраструктура. Европейська освіта і медицина. Така має бути мета усіх людей здорового глузду.

Адже нині день у день українці зубожішають, навпаки віддаляючись від Европи, ще більше відстаючи від неї.Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка


Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=https://censor.net.ua/b6234

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Европа,Радикальна партія,Україна,влада,пенсії,фракція РПЛ,зарплати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.