Ті, кого Кремль боїться навіть після смерті

02 червня 2017, 16:19
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
311

Намагання прив'язати Героя України, генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича до злочинів Гітлера - абсурд.


Колись у Львові під час відкриття консульства Ізраїлю я спитав надзвичайно мудрого чоловіка, ребе Мейлаха Шейхета, який відповідає за збереження єврейської культурної спадщини на території колишньго Радянського Союзу:
- Ребе, а хто з депутатів найбільше робить, щоб допомогти вашому народові зберегти свої пам'ятки в Україні.
Без роздумів ребе Мейлех відповів:
- Юрій Шухевич. Син Романа Шухевича.
От вам і відповідь.

***
Намагання прив'язати Героя України, генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича до злочинів Гітлера - абсурд. Який свідчить або про роботу на ворога, себто на Кремль, який боїться Бандеру і Шухевича навіть після їхньої смерти. Або про елементарну безграмотність людей, які не читаючи історію, говорять про її героїчні для нашої нації сторінки словами совєтських кліше, вщент позбавлених фактажу. Або про бажання сподобатись ватному електорату. Інших причин - немає.

Але, незважаючи на істерику усіх, хто із вказаних вище причин поливає брудом Романа Йосиповича, є моменти втішні. Декомунізація і відмова від цінностей окупанта - відбуваються невпинно. Крок за кроком. І цей процес вже незворотний. Слава Україні!


Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера Радикальної партії Олега ЛяшкаИсточник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=https://censor.net.ua/b6169

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Бандера,Шухевич,Кремль,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,декомунізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.