"Голосуйте в його пам"ять..."

28 квітня 2017, 19:32
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
116

Голова РДА на Чернігівщині агітує людей за кандидата, який ...помер. На повному серйозі.Всяке чув, і думав, що здивувати мене вже не можливо, але - ні.

Отже, 30 квітня - вибори голови і ради Менської об'єднаної громади. В селі Феськівка до ради два кандидати: один від БПП, інший - від Радикальної партії.

Але 21 квітня сталась така прикрість: кандидат від влади Анатолій Іванович Андрієнко, родом з Феськівки, спочив у Бозі. Жив він в центрі Мени, на площі Героїв АТО, на третьому поверсі п'ятиповерхівки, яка виходить якраз на площу, де в день похорону проходив ...святковий ярмарок за участі депутата від БПП Валерія Давиденка.

Уявіть собі цю картинку. Танці. Співи. Самогон. Похорон.

Чисто фільм Еміра Кустуріци. Пам'ятаєте, як у "Чорна кішка, білий кіт" діди нареченого і нареченої невчасно померли напередодні весілля. Дідів занесли на горище, обклали льодом, щоб не псували свято, але один із них ...ожив. Прокинувся від розталого льоду, впав з горища і, з'явившись на святі, довівши п'яних гостей до шокового стану.

От на Чернігівщині відбулось щось схоже. Правда, без оживання небіжчиків. Правда, кандидат від "Нашого краю" Мисник на зустрічах обіцяє Мені апарат МРТ, який, з його слів, "воскресатиме мертвих". Але то інша історія.

Ярмарок зупинили. Хвилина мовчання. Труну із покійником винесли. Слова пам'яті Анатолія Андрієнка. І знову "двіж-паріж": танці, співи, алькоголь, конкурси, абсолютний треш.

Затим голова Менської райдержадміністрації Валерій Щукін (креатура Давиденка) їде у своє рідне село Феськівка на заплановану зустріч.

Виступає, а люди питають його:
- Валерій Миколайович, а за кого ж голосувати в раду?
Щукін замислився. Кандидатів було двоє: від РПЛ і покійний Андрієнко від БПП. Подумав і каже:
- Шановні земляки, прошу вас голосувати за Анатолія Андрієнка!
- Так він же ж помер...
- Проголосуйте за Андрієнка в його пам'ять ...

Країна-кіно.

***
Хто мені довіряє і живе з тих краях чи має родичів, маю до вас прохання: проголосуйте і загітуйте щонайбільше людей за мого друга Геннадія Примакова. Він живий принаймні.

Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://censor.net.ua/b5887


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Чернігівщина,#вибори,фракція РПЛ,Блок Петра Порошенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.