Щодо антицерковної заяви Лещенка

27 квітня 2017, 21:32
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
2
308

Лещенко керується дияволом, відтак місце йому не в парламенті, бо з нього треба виганяти бісів


Пропозиція депутата-єретика, богоборця, бузувіра, служителя сатани, ліберального христоненависника, бісоводимого Сергія Лещенка знести недобудовану церкву біля виїзду з мосту Патона "в боротьбі за краєвид Києва" суперечить здоровому глузду і принижує почуття усіх віруючих людей.

Не лише громаду євангельських християн-баптистів, якій належить храм, і навіть не лише усіх християн, а будь-яку людину з тими чи іншими релігійними переконаннями. Свобода совісті є однією з базових цінностей нормального суспільства. Київ - українське мультикультурне місто, де є мощі 120 православних святих, мечеть, синанога, лютеранське кірхе і т.д., місто, де кожна людина в праві обирати свій шлях до Всевишнього, дбати про традиції своїх предків.

Наша країна пережила сімдесят років безбожної радянської влади, коли знищувались храми, люто переслідувалося православне духовенство, а Українську греко-католицьку церкву взагалі заборонили, наче це терористична організація. Ніколи знову!

Нині, в час російської агресії, усі християнські конфесії (крім однієї, керованої ззовні) спільно моляться за Перемогу і справедливий мир в Україні. І в цей же час єврооптимістичні комсомольці нової доби воліють знов знищувати споруди, збудовані во славу Божу, бо йому, бачте, краєвид не подобається...

Як вірний УПЦ Київського Патріархату і колега-депутат засуджую ганебну, абсолютно неприпустиму в цивілізованому суспільстві заяву Лещенка. Ця заява свідчить про те, що єретик Лещенко керується дияволом, відтак місце йому не в парламенті, бо з нього треба виганяти бісів.

Лещенко має публічно покаятись, скласти мандат і йти в монастир спокутувати свої гріховні заяви. Амінь.Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://censor.net.ua/b5879

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Церква,Радикальна партія,Андрій Лозовий,народний депутат,Сергей Лещенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.