Порошенко. Гра в "Монополію"

13 апреля 2017, 21:44
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
281

Президент Порошенко ставиться до країни, як до своєї приватної власності - такого собі додаткового заводику корпорації "Roshen".


І скрізь прагне приймати рішення одноосібно, скрізь мати монополію.

Маючи "ручну" НКРЕКП, якою керує колишній менеджер "ICU" і того ж "Roshen" Дмитро Вовк, Порошенко не хоче втрачати вплив над такою серйозною структурою.

І придумав ось що. Тепер склад НКРЕКП визначатиме конкурсна комісія з п'яти осіб: по два - від Президента і від Верховної Ради - і один від Кабміну.

Однак, навіть ті двоє, що від парламенту, на думку Порошенка, мають бути "ручними" і беззаперечно виконувати його вказівки - настільки болісно Президент сорокамільйонної країни сприймає альтернативну точку зору.

Якраз сьогодні пропрезидентські сили намагались протягти двох "ручних" членів цієї комісії. Їхні прізвища - навіть не можливі.

Позаяк коаліції по факту немає, голоси для відповідного рішення збирались за рахунок цинічного договорняку з Опоблоком і олігархічно-лобістськими групами.

Але - ні, і того виявилось недостатньо. Порошенкові депутати почали агресивно кнопкодавити. Що було зафіксовано особисто Олегом Ляшком - і нашими зусиллями така фальсифікація голосування не відбулась.

Проте здається, що ті, хто при владі, так і не зрозуміли, що знову наступають на одні і ті ж граблі.

Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fcensor.net.ua%2fb5781

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Roshen,Радикальна партія,Україна,Андрій Лозовий,бізнес,монополія,Петро Порошенко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.