У Клари Цеткін був квітковий бізнес

08 березня 2017, 15:06
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
178
У Клари Цеткін був квітковий бізнес

Так пояснює появу 8 березня один мій добрий знайомий. Не знаю, правда це чи ні, а може, воно і не важливо. Бо вони живуть, думаючи про нас.


Тепер моя суб'єктивна думка. Чи є 8 березня справжнім святом? Свято кожна людина сама для себе вибирає. Чи треба 8 березня скасовувати? Не треба. Бо шкоди від нього нема ніякої, хто не хоче - просто не святкує. Чи є користь? Мабуть, все-таки, є. Давайте, пацани, будемо чесними: ми не приділяємо своїм матерям, бабусям, жінкам, дівчатам, сестрам, жінкам-колегам і жінкам-друзям стільки уваги, скільки вони заслужили. І день, коли тобі про це нагадує кожен ковток повітря - хоч-не-хоч, а нагадає, що цю прикрість варто виправити. Бо вони живуть, думаючи про нас.

Споконвіку жінка була основою української цивілізації. Князь йшов у похід чи виховувати непокірних підданих - княжна керує. Козак йшов на війноньку - на жінці тримався весь побут: господарство, family business, виховання дітей, контакти з односельцями і т.д. Не спроста у нашій мові слова "країна", "Україна", "держава", "нація", "влада", "Рада", "основа", "свобода", "воля", "справедливість", "єдність", "Соборність", "солідарність", "підтримка", "допомога", "армія", "революція", "гідність", "партія" - саме жіночого роду. Бо вони живуть, думаючи про нас.

Слабка, але дуже сильна стать - наш надійний тил у боротьбі. Тож, відкинувши історичний аспект - він справді кумедний: повії Бостона вийшли на демонстрацію - давайте просто присвятимо цей день для любові і ласки до наших найпрекрасніших, найніжніжніших, найдобріших, найкрасивіших, найрозумніших, наймудріших. Бо вони живуть, думаючи про нас.

Щодо "радянщини" 8 березня. Тоталітарних радянських рудиментів треба позбавлятися жорстко і без жалю. Але, що спільного між цим святом і тоталітаризмом? За великим рахунком, нічого. За логікою "при совітах відзначали, тому скасувати", слід скасувати навіть Новий Рік. І якщо вже до історичних сентиментів. Жінки Бостона вийшли на демонстрацію, вимагаючи виплатити заборгованість по зарплаті матросам. Бо вони живуть, думаючи про нас.

Зі святом весни, найніжніші!


Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера Радикальної партії


Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://censor.net.ua/b5418

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Клара Цеткин,Березняки,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,свято,жінки,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.