69 подписей за день - хорошо, но мало

28 лютого 2017, 08:28
Власник сторінки
Співзасновник громадської спілки "За справжній парламент"
0
42

69 человек за вчера подписали петицию о лишении мандатов депутатов-прогульщиков

Очередная петиция об аннулировании депутатского мандата за прогулы имеет шанс получить необходимые 25 000 подписей. За три дня ее уже подписали более 150 человек.
Петиция "Позбавити депутатського мандата депутатів Верховної Ради України за регулярні "прогули" засідань ВРУ, без законних на те підстав." зарегистрирована на президентском сайте 24-го февраля под номером №22/034267-еп.
Вот ее текст:
Дана петиція створена для того, аби при її прийнятті, депутати ВРУ сумлінно ставилися до виконання покладених на них обов'язків. Так як народного депутата України обрав народ, тобто проголосувавши за нього більшістю голосів на виборах, народ надав йому право представляти інтереси громади у ВРУ. По суті, громада, шляхом голосування надала народному депутату України робоче місце в ВР. З цього приводу, депутат та його діяльність, повинна повністю підпорядковуватися Трудовому Кодексу України (елементарний приклад: не з'явився на роботу перший та другий раз - догана, на третій - звільнення), та нести відповідальність в межах трудового законодавства України. Внести відповідні зміни до статті 81 Конституції України

Очень полезная инициатива, заслуживающая поддержки
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.