В парламенті створена нова коаліція

27 лютого 2017, 14:18
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
262
 В парламенті створена нова коаліція

У складі фракцій "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", Радикальної партії Олега Ляшка, "Опозиційний блок", а також груп "Воля народу" і "Відродження".Першочергова мета нової коаліції - мир в державі, врегулювання конфлікту на Донбасі, економічні реформи. 

Робоча назва коаліції - "Єдність заради України".

До її складу увійдуть також позафракційні депутати Ганна Гопко, Остап Єднак, Валентин Дідич, Олександр Дубінін, Віктор Балога, Павло Балога. Євген Мураєв, Сергій Тарута і Надія Савченко.

Щодо кандидатури на пост прем'єр-міністра, спікера і складу нового уряду - рада коаліції ще обговорює, щоб обрати найдостойніших. 

Тактична ціль коаліції "Єдність заради України" - конституційна більшість у понад триста голосів, щоб зробити процес реформування країни невідворотним.

Двері нової коаліції - відкриті для кожного депутата, який бажає своїй країні миру і стабільності.

Єдність заради України!

Ладно, каюсь, напи#дів. Позиція РПЛ тут.Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії
Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://censor.net.ua/b5326

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,відродження,Петро Порошенко,єдність,коаліція,фракція РПЛ,спікер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.