НЕ СДАВАТЬСЯ!

17 февраля 2017, 17:02
0
103
НЕ СДАВАТЬСЯ!

ОТКРОЙТЕ ГЛАЗА!!

У меня были блоги на нескольких порталах - и с начала 2017 года все забанили!!! Последний месяц раздаются странные звонки с угрозами.. с неизвестных номеров!!! 
Надо стоять за правду! За нашу страну! Пока у ее рычагов такие как АВАКОВ нас ждет КОНЕЦ!!!!

В сети куча материалов по этому поводу... но никто ничего не делает
Ему все сходит с рук!

Аваков – злочинець? Міністра звинуватили у зв’язках з російським криміналом

Колишній кримінальний авторитет Леонід Ройтман стверджує, що Аваков має зв’язки з російським "Сонцевським" кримінальним угрупуванням.

Журналісти "Дорожнього контролю" провели журналістське розслідування, в результаті якого знайшли зв’язки між депутатом Верховної Ради В’ячеславом Константиновським та "Сонцевським" кримінальним угрупуванням. Журналісти взяли інтерв’ю у кримінального авторитета Леоніда Ройтмана ("Льоня Длінний"), який зараз проживає у США. За його словами, Константиновський тісно пов'язаний з російським криміналом.

За твердженням Ройтмана, діловим партнером нардепа Константиновського є один з лідерів "Сонцевського" бандитського угрупування, соратник президента РФ Володимира Путіна, Андрій Скоч. В цьому ж розслідуванні сам Константиновський зізнається, що давно знає і товаришує зі Скочем.

Леонід Ройтман також запевняє, що з російським кримінальним угрупуванням пов'язаний і глава МВС Арсен Аваков.

"Константиновського і Авакова пов’язують "сонцевські", зокрема Семен Могілевич", – каже колишній кримінальний авторитет.
Журналістам "Дорожнього контролю" Ройтман розповів, що зараз в МВС використовують схему, яку винайшли ще в 90-ті. Бойовиків кримінальних угруповань оформлюють, як працівників МВС та видають їм зброю.

"В 96-му році ми оформлювали своїх бойовиків в спецпідрозділ "Титан", для того щоб вони отримували міліцейську форму і носили зброю. Те ж саме зараз робить В’ячеслав Константиновський, оформлюючи бойовиків в батальйони, для того, щоб Аваков нагороджував їх іменною зброєю", – стверджує Ройтман.
У матеріалах кримінальної справи проти Ройтмана американська прокуратура офіційно визнає, що депутат від "Народного фронту" В’ячеслав Константиновський був членом злочинного угрупування. Журналісти припускають, що американське ФБР може заарештувати Константиновського. 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.